دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید
 •  

  قدرتمندترین مبدل فایل های تصویری و صوتی برای گوشی اندرویدی

  به همراه طریقه استفاده از برنامه All Video Audio Converter

  Download All Video Audio Converter PRO + Paid Version Apk Full For Android

  نسخه PRO و پولی برنامه به ارزش 1.65 یورو در پلی استور

  پشتیبانی از زبان فارسی

  دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید

  All Video Audio Converter PRO اپلیکیشنی قدرتمند در زمینه تبدیل فایل های صوتی و ویدیویی در سیستم عامل اندروید می باشد، که می تواند فایل های صوتی با فرمت های aac، ogg، aif، aiff، wav، ra، flac، amr، wma، ac3 یا فایل های ویدیویی با فرمت های rmvb، flv، avi، mov، mp4، m4a، 3gp، 3g2، mj2، mkv، wmv، webm، Divx و کتاب های صوتی، فایل های ضبطی و …. را در هر مدت زمان و حجمی تبدیل نماید

  اگر شما بخواهید بعضی از فرمت های صوتی و ویدیویی را در گوشی خود مشاهده کنید نیاز به تبدیل آن ها دارید، برای تبدیل کردن این ویدیو ها باید در کامپیوتر شخصی خود و با نرم افزارهایی که کار با آن ها راحت نمی باشد این ویدیو ها را تبدیل کنید، سپس به گوشی خود منتقل نمایید تا بتوانید آن ها را تماشا کنید. اما همان طور که مطلع هستید، این کار بسیار زمان بر و بعضا دشوار می باشد، که باعث می شود از انجام آن صرف نظر کنید. اما برنامه ای برای سیستم عامل اندروید وجود دارد که به کمک آن می توانید به تبدیل فایل های ویدیویی و صوتی در گوشی خود بپردازید و کلیه مراحل تبدیل را در گوشی خود انجام دهید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

  تبدیل کننده AUDIATOR فرمت های موزیک های صوتی شما را به فرمت جدیدی به نام ffmpeg تبدیل می کند، که این فرمت هم اکنون از برترین فرمت های پخش صدا در جهان محسوب می شود و می تواند تجربه جدیدی را از شنیدن موسیقی در هدفون با صدای بالا به شما ارائه دهد.

  ویژگی های اختصاصی برنامه:

  ◉ پشتیبانی از فرمت های تصویری mvb، flv، avi، mov، mp4، m4a، 3gp، 3g2، mj2، mkv، wmv، webm، Divx (نسخه PRO)
  ◉ پشتیبانی از فرمت های تصویری mp4، 3gp (نسخه رایگان)

    دانلود Video to MP3 Converter 1.5.7B مبدل فایل های ویدئویی به MP3 در اندروید

  ◉ پشتیبانی از فرمت های صوتی mp3 ، mp2 ، wma ، ra ، ogg ، aac ، ac3 ، wav ، flac ، aif ، ogg (نسخه PRO)
  ◉ پشتیبانی از فرمت های صوتی mp3 ، mp2 ، wma ، wav (نسخه رایگان)

  ◉ امکان اضافه کردن موسیقی از حافظه خارجی و جست و جو راحت در بین موزیک ها
  ◉ امکان اجرای فایل های MP3 با هدفون و به اشتراک گذاری آن ها
  ◉ امکان اجرا در حالت بک گراند برای چندین ساعت متوالی
  ◉ مدیریت فایل ها و پردازش دسته ای آن ها
  ◉ پشتیبانی از تمام دیوایس های ARM
  ◉ امکان ارتباط مستقیم با تیم سازنده
  ◉ رابط کاربری جذاب و مخاطب پسند

  حتما بخوانید Video to MP3 Converter ، مبدل فایل های ویدئویی به MP3 در اندروید

  طریقه استفاده:

  طرز کار با برنامه بسیار ساده می باشد و شما می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید و از طریق بخش AUDIATOR این برنامه صدای موزیک های خود را چند برابر کنید، بدون اینکه افت کیفیتی در آن مشاهده شود در ابتدا لازم است تا مراحل زیر را انجام دهید:

  دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید فایل صوتی، ضبط شده، کتاب های صوتی و… را به برنامه اضافه کنید.
  دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید سپس تنظیمات تبدیل را انجام دهید یا در غیر این صورت از حالت نرمال آن استفاده نمایید که این بستگی به خود شما و هدفونی که از آن استفاده می کنید دارد.
  دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید بر روی دکمه “Boost” کلیک کنید تا صدای شما را چند برابر بلندتر کند.

  به همین راحتی می توانید هم اکنون از فایل جدید به عنوان فایل برای زنگ تلفن و… استفاده نمایید یا آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی این برنامه فوق العاده را که به زبان فارسی نیز عرضه شده است و هیچگونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد را از وب سایت “اندروید ایران” دانلود نمایید و از یک مبدل سریع و قدرتمند لذت ببرید.

  دانلود فایل نصب
  +3.0
  9.2 مگابایت

  دانلود All Video Audio Converter PRO 4.1 نرم افزار مبدل تصویری و صوتی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/all-video-audio-converter-pro/

  کلمات کلیدی : ◉ موضوع () (در (نسخه ) + , ? [] { } ، آذر آن ابتدا ابزار, اجرا اجرای اختصاصی ارائه ارتباط ارزش از است استفاده استفاده طرز استور اشتراک اضافه افت افزار افزارهایی العاده اما امکان انجام اندروید اندروید اندروید شنبه اندرویدی اندروید◉ انرژی اپلیکیشنی اکنون ای ایران این اینکه با باشد باشد، باعث بالا باید ببرید بتوانید بخش بخوانید بخواهید بدون بر برابر برای برترین برنامه برنامه ◉ بستگی بسیار بعضا بعضی بلندتر به بپردازید بک بگذارید هم بین تا تبدیل تبلیغاتی تجربه تصویری تلفن تماشا تمام تنظیمات تواند توانید تیم جدید جدیدترین جدیدی جذاب جست جهان جو جویی حافظه حالت حتما حجمی حذف خارجی خطا خود دارد دارید، دانلود در دسته دشوار دهد ویژگی دهید دهید دوستان دکمه دیوایس را رابط راحت راحتی راهنمای رایگان) رایگان) ◉ رسانه روی زبان زمان زمینه زنگ زیر ساده سازنده ساعت سایت سپس سیستم شخصی شده شده، شما شنیدن شود صدا صدای صرف صرفه صوتی صوتی  صوتی، صورت ضبط ضبطی طریق طریقه طور عامل عرضه عنوان غیر فارسی فارسی فایل فرمت فوق قدرتمند قدرتمندترین لازم لایسنس لذت مبدل متوالی محسوب مخاطب مدت مدیریت مراحل مستقیم مشاهده مطلع منتقل موزیک موسیقی مگابایت می نام ندارد نرم نرمال نسخه نصب + نصب برای نظر نظر نماید اگر نمایید نمایید تبدیل نمی نیاز نیاز) نیز ها های هدفون هدفونی هر هستید، هم همان همراه همین هیچگونه و وب وجود وقت ویدئویی ویدیو ویدیو, ویدیویی و… پخش پردازش پسند پشتیبانی پلی پولی چند چندین کار کاربری کامپیوتر کتاب کردن کلیه کلیک کمک کند به کند، کننده کنید کنید کنید فروشگاه کنید، که کیفیتی گذاری گراند گزارش گوشی گوگل یا یورو یک مبدل سریع “” …

   

  

  نرم افزار پارتیشن بندی

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  عکس های خنده دار

  دانلود فیلم Trolls 2016

  دانلود انیمیشن Trolls 2016

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :