دانلود Background Sound Recorder 2.22 برنامه ضبط مخفیانه صدا اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Background Sound Recorder 2.22 برنامه ضبط مخفیانه صدا اندروید
 •  

  دانلود Background Sound Recorder 2.22 برنامه ضبط مخفیانه صدا اندرویدBackground Sound Recorder برنامه ای حرفه ای و بی نظیر برای ضبط صدا در پس زمینه می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از این برنامه حرفه ای و هوشمند می توانید به ضبط صدا به صورت کاملا مخفیانه در پس زمینه گوشی خود بپردازید. هنگام ضبط صدا هیچ نشانه ای از ضبط در صفحه نمایش نشان داده نشده و می توانید به صورتی کاملا عادی به کار با دیوایس خود بپردازید. هیچ کدام از کلیدهای سخت افزاری در فرآیند ضبط صدا هیچ گونه مشکلی به وجود نیاورده و برنامه به آسانی و کاملا مخفیانه به کار خود ادامه می دهد.

  از ویژگی های بی نظیر و منحصر به فرد اپلیکیشن قدرتمند Background Sound Recorder می توان به قابلیت پشتیبانی برنامه از FTP اشاره کرد! با استفاده از این قابلیت تمامی فایل های ضبط شده به صورت خودکار در سرور های FTP آپلود شده و شما می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. در موارد محرمانه حتی در صورت لو رفتن برنامه و حذف فایل های ضبط شده، فایل های آپلود شده بر روی سرور FTP از بین نرفته و می توانید در زمانی مناسب به آن دسترسی داشته باشید. میزان حجم اختصاصی پوشه ضبط فایل ها را مشخص کنید تا در صورت اتمام فضا برنامه به صورت خودکار فایل های صوتی ضبط شده قدیمی را حذف کند؛ همچنین می توانید اپلیکیشن را به گونه ای برنامه ریزی کرده که در ساعاتی خاص فعال شده و پس از مدتی غیر فعال شود.

    دانلود Top Car Launcher 2.03 لانچر مخصوص ماشین اندروید

  قابلیت های برنامه Background Sound Recorder اندروید:

  • پشتیبانی از سرور های FTP و آپلود خودکار فایل ها بر روی سرور از پیش تعیین شده شما
  • برنامه ریزی برای اجرای خودکار هنگام روشن شدن گوشی و یا اجرای یک برنامه
  • توانایی استفاده از کلیدهای سخت افزاری هنگام فعالیت برنامه
  • حذف خودکار و برنامه ریزی شده فایل های ضبط شده قدیمی
  • ضبط صداهای اطراف در پس زمینه و به صورتی کاملا محرمانه

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم برنامه Background Sound Recorder را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +4.1
  3.9 مگابایت

  دانلود Background Sound Recorder 2.22 برنامه ضبط مخفیانه صدا اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/background-sound-recorder/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آسانی آن آپلود ابزار, اتمام اجرای اختصاصی ادامه از است استفاده اشاره اطراف افزار افزاری اندروید اندروید پشتیبانی اندروید یکشنبه اندرویدقابلیت اپلیکیشن اکنون ای ایران این با باشد باشید بر برای برنامه برنامه توانایی برنامه حذف به بپردازید بی بین تا تعیین تمامی توان توانید جدیدترین حتی حجم حذف حرفه خاص خطا خود خودکار داده داشته دانلود در دریافت دسترسی دهد از دی دیوایس را راحتی راهنمای رفتن روشن روی ریزی زمانی زمینه ساعاتی سایت سخت سرور سیستم شدن شده شده، شما شما برنامه شود صدا صداهای صفحه صوت, صوتی صورت صورتی ضبط عادی عامل غیر فایل فایل‌ فرآیند فرد فضا فعال فعالیت قابلیت قدرتمند قدیمی قدیمی ضبط لانچر لایسنس لو ماشین محرمانه محرمانه و… مخصوص مخفی مخفیانه مدتی مشخص مشکلی مناسب منتشر منحصر موارد موسیقی مگابایت می میزان نرفته نرم نسخه نشان نشانه نشده نصب + نصب برای نظر نظیر نمایش نمایید نیاز) نیاورده ها های همچنین هنگام هوشمند هیچ و والوت وب وجود ویژگی پریمیوم پس پشتیبانی پلی پوشه پیش کار کاملا کدام کرد کردن کرده کلیدهای کند؛ کنید کنید کنید فروشگاه که گالری گزارش گوشی گونه گوگل یا یک

   

  

  علت خشکی دهان

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  کانال تلگرام

  کاهش درد قاعدگی

  ته چین ماکارونی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :