دانلود BlackList PRO 3.12.1 برنامه بلک لیست تماس و اس ام اس اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود BlackList PRO 3.12.1 برنامه بلک لیست تماس و اس ام اس اندروید
 •  

  دانلود BlackList PRO 3.12.1 برنامه بلک لیست تماس و اس ام اس اندرویدBlackList Pro (call blocker) برنامه ای ساده و در عین حال حرفه ای برای اندروید بوده که می توانید توسط آن به آسانی هر چه تمام تر تماس ها و پیام های دریافتی خود را مسدود نمایید. این اپلیکیشن از دو حالت بی صدا و رد کردن تماس برای مسدود سازی استفاده می کند که می توانید بنابر نیاز خود از هر کدامشان استفاده کنید و پیام های دریافتی خود را بر اساس شماره و رقم های اول و آخر مسدود نمایید. از ویژگی های منحصر به فرد برنامه می توان به قابلیت مسدود سازی پیام ها بر اساس متن پیام و یا اعداد موجود در آن اشاره کرد که توانسته است با استفاده از این قابلیت خود را از دیگر اپلیکیشن های مسدود سازی متمایز کند. نوتیفیکیشن های دریافتی را مخفی کرده و برای همیشه آن ها را پنهان کنید.

  دارای سه حالت مختلف برای مسدود سازی

  برنامه BlackList Pro دارای سه حالت مختلف مسدود سازی کلی، لیست سفید دریافت تماس و لیست سیاه برای رد تماس های خاص می باشد که می توانید بر اساس نیاز خود از هر کدام از آن ها استفاده نمایید. کافیست تنها یک بار صفحه نمایش خود را لمس کرده تا برای زمانی محدود برنامه را غیر فعال کرده و تمامی تماس ها را دریافت نمایید.

  ویژگی های برنامه BlackList Pro (call blocker) اندروید:

  مسدود سازی تماس ها بر اساس رقم های موجود در شماره
  دارای سه حالت مختلف برای مسدود سازی شماره ها
  مسدود سازی پیام ها بر اساس متن موجود در پیام
  مسدود سازی تماس ها با دو روش مختلف
  قابلیت فعال کردن برنامه در یک روز خاص
  توانایی قرار دادن رمز عبور برروی برنامه
  مخفی سازی نوتیفیکیشن ها
  و….اپلیکیشن BlackList Pro (call blocker) در دو نسخه حرفه ای و رایگان منتشر شده است که هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه حرفه ای و پریمیوم برنامه را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

    دانلود DePic PRO: Transparent Collage 1.2 برنامه ساخت کلاژهای زیبا در اندروید

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  4.2 مگابایت

  دانلود BlackList PRO 3.12.1 برنامه بلک لیست تماس و اس ام اس اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/blacklist-pro/

  کلمات کلیدی : توانایی دارای قابلیت مخفی مسدود و…اپلیکیشن موضوع ( () (در ) , ? { } آخر آذر آسانی آن ارتباطات, از اس اساس است استفاده اشاره اعداد افزار ام اندروید اندروید سه اندروید مسدود اول اپلیکیشن اکنون ای ایران این با بار باشد بر برای برروی برنامه بلک بنابر به بوده بی تا تر تماس تمام تمامی تنها توان توانسته توانید توسط جدیدترین حال حالت حذف حرفه خاص خطا خود دادن دارای دانلود در دریافت دریافتی دو دیگر را راهنمای رایگان رد رقم رمز روز روش زمانی زیبا ساخت ساده سازی سازی سایت سفید سه سیاه شده شماره شنبه صدا صفحه صورت عبور عین غیر فایل فرد فعال قابلیت قرار لایسنس لمس لیست متمایز متن محدود مختلف مخفی مسدود منتشر منحصر موجود مگابایت می نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نمایش نمایید نمایید نمایید ویژگی نوتیفیکیشن نیاز نیاز) ها های هر هم همیشه و وب ویژگی پریمیوم پلی پنهان پیام پیامک چه کافیست کدام کدامشان کرد کردن کرده کلاژهای کلی، کند کننده کنید کنید دارای کنید کنید فروشگاه که گزارش گوگل یا یک

   

  

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  نشانه ارضا شدن در زنان

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  ژورنال لباس مجلسی

  لطیفه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :