دانلود Call Recorder – ACR Pro 20.4 برنامه حرفه ای ضبط مکالمه اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Call Recorder – ACR Pro 20.4 برنامه حرفه ای ضبط مکالمه اندروید
 •  

  دانلود Call Recorder - ACR Pro 20.4 برنامه حرفه ای ضبط مکالمه اندرویدCall Recorder – ACR Premium اپلیکیشن قدرتمند ضبط تماس های تلفنی برای سیستم عامل اندروید می باشد. ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های همراه کاربردهای بسیار زیادی دارد، از جمله کاربردهای این کار می توان به عدم فراموشی صحبت های رد و بدل شده یا استفاده از آن به عنوان مدرک برای اثبات صحبت هایتان اشاره کرد. اما این قابلیت به طور اتوماتیک در گوشی های هوشمند وجود ندارد و برای فعال سازی آن باید از برنامه هایی که در این موضوع ساخته شده است استفاده کنید.

  ایپلیکیشن Call Recorder – ACR با ویژگی های فوق العاده ای که دارد می تواند نیازهای شما را به طور کامل تامین کند. به آسانی تنظیمات برنامه را شخصی سازی کرده تا به سبک های مد نظر مکالمات را برایتان ضبط کند، همچنین پس از هر بار ورود به برنامه می توانید آخرین مکالمات ذخیره شده را با زمان و حجم و شماره افراد مشاهده کنید. از ویژگی های جالب این برنامه می توان به ویژگی های همچون ضبط خودکار مکالمات یا پاک کردن مکالماتی که زمان زیادی از آن گذشته است اشاره کرد، این ویژگی و سایر ویژگی های که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، این برنامه را تبدیل به یک برنامه خاص در نوع خود کرده است.

  قابلیت های نرم افزار Call Recorder – ACR اندروید:

  • تنوع ضبط مکالمه بر اساس مخاطب، شماره تلفن یا مورد های دلخواه
  • امکان تعیین مکالمات مهم برای جلوگیری از پاک شدن خودکار
  • امکان ضبط مکالمات در Dropbox و Google Drive
  • امکان گذاشتن پسورد برای مکالمات ضبط شده
  • نشان دادن مشخصات مخاطب همراه با عکس
  • ضبط مکالمه به صورت خودکار و یا دستی
  • جست و جو بین مکالمات ضبط شده
  • دسته بندی مکالمات بر اساس تاریخ
  • وجود فرمت های گوناگون ضبط صدا
  • پاک کردن خودکار مکالمات قدیمی
  • ایمیل خودکار (نسخه Pro)
  • قابلیت ضبط صدا با تاخیر

    دانلود Downloader & Private Browser Pro 2.4.17 مدیریت دانلود اندروید

  و….

  توجه داشته باشید:

  1. بعضی از تلفن های همراه از این برنامه پشتیبانی نمی کنند که این موضوع به دلایل مختلفی مانند چیپ ست یا برند تجاری و… مربوط می باشد.
  2. قبل از دانلود حتما به وب سایت http://spam.com/s9wDGU مراجعه نمایید و پس از مطمئن شدن از پشتیبانی توسط تلفن همراه خود اقدام به دانلود برنامه کنید.
  3. ضبط صدا بدون مجوز فردی که با تلفن آن صحبت می کنید ممکن است ایرادات قانونی داشته باشد که این برنامه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آنلاک شده و PRO برنامه حرفه ای ضبط تماس های تلفنی Call Recorder – ACR را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +2.3
  5.5 مگابایت

  دانلود Call Recorder - ACR Pro 20.4 برنامه حرفه ای ضبط مکالمه اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/call-recorder-acr/

  کلمات کلیدی : امکان موضوع () (در (نسخه ) قابلیت , ? { } آخرین آسانی آن آنلاک اتوماتیک اثبات ادامه از اساس است است قابلیت استفاده اشاره افراد افزار اقدام العاده اما اندروید اندروید تنوع اندروید چهارشنبه اندرویدو… اپلیکیشن اکنون ای ایرادات ایران این با بار باشد باشد قبل باشید بعضی باید بدل بدون بر برای برایتان برنامه برند بسیار بندی به بین تا تاخیر تاریخ وجود تامین تبدیل تجاری تعیین تلفن تلفنی تماس تنظیمات توان تواند توانید توجه توسط جالب جدیدترین جلوگیری جمله جو حتما حجم حذف حرفه خاص خطا خواهیم خود خودکار خودکار امکان دادن دارد دارد، داشته دانلود در دریافت دستی جست دفترچه دلایل دلخواه امکان دی ذخیره را راهنمای رد زمان زیادی ساخته سازی سایت سایر سبک ست سیستم شخصی شدن شده شده دسته شده نشان شما شماره صحبت صدا صدا پاک صورت ضبط طور عامل عدم عنوان عکس ضبط فایل فراموشی فردی فرمت فعال فوق قابلیت قانونی قبال قدرتمند قدیمی ایمیل لایسنس مانند مجوز مخاطب مخاطب، مختلفی مد مدرک مدیریت مراجعه مربوط مسئولیتی مشاهده مشخصات مطمئن ممکن مهم مورد موضوع مکالمات مکالماتی مکالمه مگابایت می ندارد ندارد هم نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظر نمایید نمایید نمی نوع نیاز) نیازهای ها های هایتان هایی هر همراه همچنین همچون هوشمند هیچ و وب وجود ورود ویژگی و… پاک پس پسورد پشتیبانی پلاس پلی چیپ کار کاربردهای کاربردی, کامل کانتکت کرد کرد، کردن کرده کند کند، کنند کنید کنید ایپلیکیشن کنید ضبط کنید کنید فروشگاه که گذاشتن گذشته گزارش گوشی گوناگون گونه گوگل یا یک

   

  

  کانال تلگرام

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  نرم افزار مدیریت پسورد

  آگهی های استخدامی

  کنترل دیابت

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :