دانلود Cleaner PRO 1.1.1 برنامه مدیریت فالو و انفالو اینستاگرام

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Cleaner PRO 1.1.1 برنامه مدیریت فالو و انفالو اینستاگرام
 •  

  دانلود Cleaner PRO 1.1.1 برنامه مدیریت فالو و انفالو اینستاگرامInstant Cleaner Pro- for Instagram به فارسی کلینر برنامه ای بی نظیر و کاربردی برای مدیریت فالو و انفالو اینستاگرام به صورت گروهی می باشد که برای اندروید طراحی و عرضه شده است. بی شک اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران دیوایس های اندرویدی و IOS بوده که روز به روز در حال رشد است و به کاربران آن افزوده می شود. توسط این برنامه بی نظیر می توانید اکانت اینستاگرام خود را راحت تر و بهتر مدیریت کرده و به مجموعه ای از ابزار بی نظیر دسترسی داشته باشید.

  مدیریت فالو و انفالو اینستاگرام با Cleaner PRO

  برای حذف اکانت اینستاگرام خود تنها کافیست یک بار صفحه را لمس کرده تا بعد از چند ثانیه اکانت شما به صورت خودکار حذف شود. یکی دیگر از دغدغه ها و مشکلات کاربران اینستاگرام آنفالو و یا فالو کردن دیگر کاربران به صورت تکی می باشد. اما برنامه Cleaner تمامی محدودیت ها را کنار گذاشته و شما را قادر می سازد تا گروهی از کاربران را تنها با یک بار لمس فالو و یا انفالو کنید. اگر تعداد زیادی پست در صفحه شخصی خود قرار داده اید و حذف تکی آن ها را زمان بر می دانید، این کار را نیز به Instant Cleaner- For Instagram سپرده تا وظیفه اش را به خوبی و تنها در چند ثانیه انجام دهد، همچنین می توانید کاربران بسیاری را به صورت دستی و یا گروهی بلاک کرده و نگذارید به صفحه شخصیتان دسترسی داشته باشند.

  امکانات برنامه Cleaner PRO – Instagram اندروید:

  • حذف عکس ها و فایل های ویدئویی تنها با یک بار لمس صفحه
  • حذف حساب کاربری خود تنها با یک بار لمس
  • فالو کردن گروهی کاربران تنها با یک بار لمس
  • مسدود سازی کاربران به صورت گروهی
  • ابزارهای مدیریتی گوناگون
  • محیط ساده و زیبا

    دانلود Rocket Music Player Premium 4.0.0.16 موزیک پلیر راکت اندروید

  و….
  اپلیکیشن کاربردی Cleaner را از دست نداده و با دریافت جدیدترین نسخه پریمیوم و آنلاک شده آن از سرورهای وب سایت اندروید ایران مدیریت اکانت اینستاگرامتان را آسان تر کنید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  4 مگابایت

  دانلود Cleaner PRO 1.1.1 برنامه مدیریت فالو و انفالو اینستاگرام

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/cleaner-instagram/

  کلمات کلیدی : اپلیکیشن برای موضوع () (در , ? { } آسان آن آنفالو آنلاک ابزار ابزار, اجتماعی از است استفاده اش افزار افزوده اما انجام اندروید اندروید حذف اندروید جمعه اندرویدو… اندرویدی انفالو اکانت اگر ای اید ایران این اینستاگرام اینستاگرامتان با بار باشد باشند امکانات باشید مدیریت بر برای برترین, برنامه بسیاری بعد بلاک به بهتر بوده بی تا تر ترین تعداد تمامی تنها توانید توسط تکی ثانیه جدید جدیدترین حال حذف حساب خطا خوبی خود خودکار داده داشته دانلود دانید، در دریافت دست دسترسی دستی دغدغه دهد، دی دیوایس دیگر را راحت راهنمای راکت رشد روز زمان زیادی زیبا ساده سازد سازی سایت سرورهای سپرده شبکه شخصی شخصیتان شده شما شود شک صفحه صفحه حذف صورت طراحی عرضه عکس فارسی فالو فایل قادر قرار لایسنس لمس لمس فالو لمس مسدود مجموعه محبوب محدودیت مدیریت مدیریتی مشکلات موزیک مگابایت می میان نداده نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نگذارید نیاز) نیز ها های همچنین و وب وظیفه ویدئویی پریمیوم پست پلی پلیر چند کار کاربران کاربردی کاربری کافیست کردن کرده کلینر کنار کنید کنید کنید کنید فروشگاه که گذاشته گروهی گروهی ابزارهای گزارش گوناگون محیط گوگل یا یک یکی

   

  

  متن دعای فرج با معنی

  پیتزا مکزیکی

  مرسدس بنز

  هواشناسی اندروید

  ژورنال لباس مجلسی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :