دانلود Confide 4.0.1 مسنجر امن کانفاید برای اندروید + ویندوز

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Confide 4.0.1 مسنجر امن کانفاید برای اندروید + ویندوز
 •  

  دانلود Confide 4.0.1 مسنجر امن کانفاید برای اندروید + ویندوزConfide به فارسی کانفاید عنوان پیام‌ رسان و مسنجری امن برای سیستم عامل اندروید می باشد که به جای تمرکز بر امکانات و قابلیت‌ های متنوع بر ایمنی بسیار بالا تاکید دارد. کانفاید نمی‌خواهد به ابزار چت اصلی شما تبدیل شود و به دنبال آن است که نیازهای شما برای داشتن یک پلتفرم چت بسیار ایمن را برطرف سازد. با Confide فقط می‌ توانید پیام‌ های متنی بفرستید و خبری از امکان ارسال تصویر و ویدئو و… وجود ندارد. دلیلش هم این است که کاربران هدف این اپلیکیشن حرفه‌ ای‌ ها و افرادی هستند که به دنبال ایجاد یک ارتباط امن باشند.

  پلتفرم امنیتی پشت اپلیکیشن Confide به این صورت کار می‌کند که متن ارسالی با الگوریتم Hash خاصی کد می‌شود که فقط گیرنده آن متن به آن الگوریتم دسترسی دارد. بنابراین با یک سیستم امنیتی بسیار قدرتمند در این اپلیکیشن روبرو هستیم که نفوذ در آن کار بسیار مشکلی است. حتی پیام‌ های ورودی پس از خوانده شدن به طور خودکار پاک می‌شوند. از قابلیت های مهم این برنامه می توان به ممنوع بودن اسکرین‌ شات اشاره کرد، به این صورت وقتی آن را اجرا کنید نمی‌ توانید از صفحه تلفن خود اسکرین‌ شات تهیه کنید! برای ثبت نام در این پیام رسان باید یک ایمیل در آن وارد کنید و امکان ثبت نام از طریق شماره تلفن یا حساب فیسبوک و گوگل و… وجود ندارد.

  قابلیت های پیام رسان کانفاید Confide اندروید:

  • عدم استفاده از حساب فیسبوک، گوگل یا شماره تماس برای ثبت نام و یافتن دوستان
  • اطلاع‌ رسانی به فرستنده از خوانده شدن متن توسط مخاطبش
  • امکان فرستادن یادآور برای آگاه‌ سازی مخاطب از مهم بودن پیام
  • امکان ارسال پیام ها به آدرس ایمیل با شماره تلفن های دلخواه
  • عدم نمایش کامل متن و نیاز به لمس لغات برای نمایش آن ها
  • عدم نمایش متن در نوتیفیکیشن ‌های دریافتی
  • عدم امکان گرفتن اسکرین‌ شات از اپلیکیشن
  • حذف دائمی پیام ها پس از خوانده شدن
  • عدم امکان ارسال محتوای غیر متنی
  • نمایش وضعیت خوانده شدن پیام ها
  • مورد تحسین سایت و مجلات معتبر
  • رمزنگاری پیام های ارسال شده

    دانلود Supreme Pro – Web Browser 2.0 مروگر حرفه ای برای اندروید

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن Confide به همراه نسخه ویندوز و دیگر پلتفرم های آن را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0.3
  14.3 مگابایت

  دانلود Confide 4.0.1 مسنجر امن کانفاید برای اندروید + ویندوز

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/confide/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در + , ? { } آدرس آن آگاه‌ ابزار اجرا ارتباط ارتباطات, ارسال ارسالی از است استفاده اسکرین‌ اشاره اصلی افرادی افزار الگوریتم امن امنیتی امکان امکانات اندروید اندروید عدم اندروید یکشنبه اندرویدو… اپلیکیشن اپلیکیشن حذف اکنون ای ایجاد ایران ایمن ایمنی ایمیل این اینترنت, ای‌ با باشد باشند پلتفرم بالا باید بر برای برطرف برنامه بسیار بفرستید بنابراین به بودن تاکید تبدیل تحسین تصویر تلفن تماس تمرکز تهیه توان توانید توسط ثبت جای جدیدترین حتی حذف حرفه حرفه‌ حساب خاصی خبری خطا خوانده خود خودکار دائمی دارد داشتن دانلود در دریافت دریافتی عدم دسترسی دلخواه عدم دلیلش دنبال دوستان اطلاع‌ دی دیگر را راهنمای رسان رسانی روبرو سازد سازی سایت سیستم سیگنال شات شدن شدن عدم شده شما شماره شود صفحه صورت طریق طور عامل عنوان غیر فارسی فایل فرستادن فرستنده فقط فیسبوک فیسبوک، قابلیت قابلیت‌ قدرتمند لایسنس لغات لمس متن متنوع متنی متنی نمایش مجلات محتوای مخاطب مخاطبش امکان مروگر مسنجر مسنجر, مسنجری مشکلی معتبر رمزنگاری ممنوع مهم مگابایت می می‌ می‌شود می‌شوند می‌کند نام ندارد ندارد قابلیت نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نفوذ نمائید نمایش نمی‌ نمی‌خواهد نوتیفیکیشن نیاز نیاز) نیازهای ها ها عدم ها مورد های هدف هستند هستیم هم همراه و وارد وب وجود ورودی وضعیت وقتی ویدئو ویندوز و… پاک پس پشت پلتفرم پلی پیام پیام امکان پیام‌ چت کار کاربران کامل کانفاید کد کرد، کنید کنید کنید فروشگاه که گرفتن گزارش گوگل گیرنده یا یادآور یافتن یک ‌های

   

  

  استخدام

  صیغه موقت به همراه مکان

  جدیدترین آگهی های استخدام

  دانلود فیلم Tower 2016

  شکستن قولنج

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :