دانلود Darker Pro 2.4.3 برنامه تنظیم نور صفحه نمایش برای اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Darker Pro 2.4.3 برنامه تنظیم نور صفحه نمایش برای اندروید
 •  

  دانلود Darker Pro 2.4.3 برنامه تنظیم نور صفحه نمایش برای اندرویدDarker Pro اپلیکیشنی کاربردی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در هنگام مطالعه در تاریکی نور صفحه نمایش گوشی یا تبلت اندرویدی خود را به کمترین محدوده برسانید که از تنظیمات گوشی و نور صفحه خارج است. این کار علاوه بر راحتی چشمتان در حد بسیار قابل قبولی تا حدودی نیز در مصرف باتری گوشی یا تبلت اندرویدی صرفه جویی می کند. یکی از مشکلات کاربران اندرویدی، نور نامناسب صفحه نمایش گوشی می باشد که باعث آزار رساندن به چشم ها و خستگی در کوتاه مدت می شود.

  نرم افزار Darker Pro (Screen Filter) تنها برنامه جهت کمتر کردن نور نیست و با استفاده از این برنامه می توانید فیلترهای متفاوتی را بر روی صفحه نمایش گوشی اعمال کنید. به عنوان مثال به هنگام تاریکی می توانید تا حدی نور سفید صفحه نمایش را به زرد رنگ تغییر داده تا اینکار باعث راحتی استفاده از گجت هوشمند اندرویدی شما بشود. این برنامه نسخه پچ شده بوده و قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه رایگان را داراست. به عنوان مثال در این نسخه که بر روی سایت اندروید ایران قرار داده ایم می توانید مدت زمان استفاده از سرویس را انتخاب نموده و در ساعات تعیین شده برنامه، نور صفحه گوشی شما را به میزان تعیین شده رسانده و در ساعت مقرر نیز به حداکثر افزایش خواهد داد.

  قابلیت های برنامه Darker Pro اندروید:

  • دسترسی به کمترین میزان نور گوشی (حتی کمتر از تنظیمات گوشی)
  • تنظیم نور صفحه با استفاده تایمر گوشی و ساعات تعیین شده
  • قابلیت اعمال فیلترهای رنگی متفاوت برای راحتی کاربران
  • قابلیت تنظیم دسترسی به برنامه از پانل اعلانات گوشی
  • دارا بودن توابع مختلف Color Filter، Stop Time
  • دسترسی به کمتر و زیادتر کردن نور از میانبرها

    دانلود WolfApp Messenger 1.2.1 نرم افزار ولف اپ مسنجر اندروید

  و….

  نحوه نصب برنامه در صورت وجود نسخه های قبلی:

  برای نصب نسخه های جدید بر روی نسخه قبلی، اگر با مشکل مواجه شدید لطفا برنامه را توقف اجباری نموده و سپس به نصب آپدیت اقدام کنید.

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه PRO و پچ شده اپلیکیشن Darker Pro را از اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +3.0
  0.118 مگابایت

  دانلود Darker Pro 2.4.3 برنامه تنظیم نور صفحه نمایش برای اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/darker-pro/

  کلمات کلیدی : دسترسی موضوع ( () (حتی (در ) , ? { } ، آزار آلارم آپدیت ابزار, اجباری از است استفاده اعلانات اعمال افزار افزایش اقدام امکان انتخاب اندروید اندروید دسترسی اندروید دوشنبه اندرویدو… اندرویدی اندرویدی، اپ اپلیکیشن اپلیکیشنی اکنون اگر ایران ایم این اینکار با باتری باشد باعث بتوانید بر برای برسانید برنامه برنامه، بسیار بشود به بودن بوده بیشتری تا تاریکی تایمر تبلت تعیین تغییر تنظیم تنظیمات تنها توابع توانید توقف جدید جدیدترین جهت جویی حد حداکثر حدودی حدی حذف خارج خستگی خطا خواب خواهد خود داد قابلیت داده داراست دانلود در دریافت دسترسی دهد دی را راحتی راهنمای رایگان رساندن رسانده رنگ رنگی روشنایی روی زرد زمان زیادتر ساعات ساعت سایت سرویس سفید سپس شده شده قابلیت شدید شما شود صرفه صفحه صورت علاوه عنوان فایل فیلترهای قابل قابلیت قبلی برای قبلی، قبولی قرار لایسنس لطفا متفاوت متفاوتی مثال محدوده مختلف مدت مدیریت مسنجر مشکل مشکلات مصرف مطالعه مقرر مواجه مگابایت می میانبرها میزان نامناسب نحوه نرم نسبت نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نمائید نمایش نموده نور نیاز) نیز نیست ها های هنگام هوشمند و وجود ولف پانل پلی پچ چشم چشمتان کار کاربران کاربران قابلیت کاربردی کاربردی, کردن کمتر کمترین کنترل کند کنید کنید هم کنید کنید فروشگاه که کوتاه گجت گزارش گوشی گوشی دارا گوشی) تنظیم گوگل یا یکی

   

  

  عکس آسمان و ابر

  دانلود SHAREit

  سنگ بینی

  دکوراسیون اتاق خواب

  عکس جدید ترانه علیدوستی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :