دانلود DMD Panorama Pro 6.3 نرم افزار عکاسی پانوراما اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود DMD Panorama Pro 6.3 نرم افزار عکاسی پانوراما اندروید
 •  

  دانلود DMD Panorama Pro 6.3 نرم افزار عکاسی پانوراما اندرویدDMD Panorama Pro یک برنامه محبوب و کاربردی برای تهیه تصاویر به صورت پانوراما (360 درجه) می باشد، که توسط Dermandar (Offshore) SAL برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. توسط این برنامه می توانید با ساده ترین حالت ممکن در بیست ثانیه تصاویر 360 درجه خود را با بهترین کیفیت تهیه کنید. سیستم تصویر برداری اپلیکیشن به صورت تمام خودکار بوده و تصاویر با نهایت کیفیت تنظیم می شوند، در هنگام تصویر برداری به گزینه ها و فیلترهای متعددی نظیر تنظیم رنگ سفید محیط، میزان فوکوس، درجه حرارت و…. دسترسی داشته و می توانید آن ها را به صورت حرفه ای تنظیم کنید.

  برای تهیه تصاویر تنها کافیست بر روی جای خود به صورت ثابت ایستاده و در مدت 20 ثانیه دوربین را به صورت 360 درجه بچرخوانید تا تصاویر پانوراما شما تهیه شود، نمایشگر همه جانبه 3 بعدی شما را قادر می سازد تا در هر زمانی به تهیه تصاویر پانورامای خود بپردازید. پس از تصویر برداری آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و مکان های دیدنی را با دوستان خود مشاهده کنید، برای تهیه تصاویر با کیفیت تر حالت دوربین را بر روی شب و یا روز تنظیم کرده تا بتوانید نتیجه مطلوب تری را دریافت کنید. از ویژگی های بی نظیر برنامه می توان به ایجاد حساب کاربری در خود برنامه و دسترسی به 1.3 میلیون تصویر 360 درجه اشاره کرد, همانند شبکه های اجتماعی تصاویر را در خود برنامه با دیگران به اشتراک گذاشته و به نقد و بررسی تصاویر هنرمندانه خود بپردازید.

    دانلود Folder Video Player PRO 1.2.1 نرم افزار پخش پوشه ای ویدئو اندروید

  قابلیت های نرم افزار عکاسی پانوراما DMD Panorama Pro اندروید:

  ◉ ساخت حساب کاربری در برنامه و به اشتراک گذاری تصاویرتان در خود برنامه
  ◉ به اشتراک گذاری تصاویر تهیه شده در شبکه های اجتماعی
  ◉ قابلیت عکسبرداری HD در 4 حالت مختلف تا 40 مگاپیکسل
  ◉ تهیه تصاویر با کیفیت 4K با پشتیبانی تا 40 مگاپیکسل
  ◉ دارای گزینه ها و فیلترهای سفارشی سازی تصاویر
  ◉ تهیه تصاویر 360 درجه در مدت بیست ثانیه
  ◉ دارای دو حالت روز و شب در تصویر برداری
  ◉ قابلیت ویرایش تکی تصاویر تهیه شده
  ◉ نمایش گر همه جانبه سه بعدی
  ◉ کیفیت بالا در تهیه تصاویر
  و …
  DMD Panorama توانسته است با قیمت 4.98 دلار امتیاز 4.3 را از گوگل پلی دریافت کند، که هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی برنامه را به صورت رایگان از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  9.7 مگابایت

  دانلود DMD Panorama Pro 6.3 نرم افزار عکاسی پانوراما اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/dmd-panorama-pro/

  کلمات کلیدی : و ◉ موضوع ( () (در , ? { } آذر آن اجتماعی از است استفاده اشاره اشتراک افزار امتیاز اندروید اندروید شنبه اندروید ◉ اندرویدقابلیت اپلیکیشن اکنون ای ایجاد ایران ایستاده این با باشد، بالا بتوانید بر برای برداری بررسی برنامه بعدی به بهترین بوده بپردازید بپردازید بچرخوانید بی بیست تا تر تری ترین تصاویر تصاویر پانوراما تصاویرتان تصویر تمام تنظیم تنها تهیه توان توانسته توانید توسط تکی ثابت ثانیه جانبه جای جدیدترین حالت حذف حرارت حرفه حساب خطا خود خودکار دارای داشته دانلود در درجه درجه) دریافت دسترسی دلار دو دوربین دوستان دیدنی دیگران را راهنمای رایگان رنگ روز روی زمانی ساخت ساده سازد سازی سایت سفارشی سفید سه سیستم شب شبکه شده شما شود، شوند، صورت عامل عکاسی, عکاسی پانوراما عکس عکسبرداری فایل فوکوس، فیلترهای فیلم, قابلیت قادر قیمت لایسنس متعددی محبوب محیط، مختلف مدت مشاهده مطلوب ممکن منتشر مکان مگابایت مگاپیکسل می میزان میلیون نتیجه نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نقد نمایش نمایشگر نمایید نهایت نیاز) ها های هر هم همانند همه هنرمندانه هنگام و وب ویدئو ویرایش ویژگی و… پانوراما پانورامای پخش پس پشتیبانی پلی پوشه پولی کاربردی کاربری کافیست کرد, کرده کند، کنید کنید برای کنید کنید فروشگاه کنید، که کیفیت گذاری گذاشته گر گزارش گزینه گوگل یا یک …

   

  

  عکس های دیدنی

  دنیای فناوری

  مدل لباس دخترانه

  طالع بینی سال 2017

  متن دعای فرج با معنی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :