دانلود DroidMote Server 3.8.1 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود DroidMote Server 3.8.1 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید
 •  

  دانلود DroidMote Server 3.8.1 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندرویدDroidMote Server برنامه ای بی نظیر برای تبدیل گوشی های اندرویدی به یک کنترل همه کاره می باشد. با داشتن این برنامه دیگر نیاز به داشتن موس و کیبورد برای سیستم عامل ویندوز خود ندارید زیرا می توانید برنامه را به کامپیوتر متصل کرده و از آن به عنوان موس و کیبورد استفاده کنید. به جزء کامپیوتر به انواع دستگاه هایی که قابلیت وای فای را داشته متصل شده و آن ها را کنترل کنید، برای مثال می توانید به تلویزیون متصل شوید و شبکه های آن را از راه دور تغییر دهید و یا اینکه اگر دستگیره بازی ندارید آن را به کنسول بازیتان متصل کرده و از آن به عنوان دستگیره یا همان گیم پد استفاده کنید.

  بر روی قسمت های مختلفی از صفحه زوم کرده و یا اینکه از قابلیت چند لمسی آن نهایت بهره را ببرید، بدون داشتن موس در کامپیوتر خود به جست و جو در صفحات اینترنتی پرداخته و نهایت لذت را ببرید. با استفاده از برنامه DroidMote Server به عنوان یک سرور کنترلی از دیوایس خود استفاده کرده و هر چیزی را که قابلیت اتصال به وای فای دارد کنترل کنید. البته شایان ذکر است که این برنامه به عنوان سرور بوده و برای کنترل هر دستگاهی باید نسخه متناسب با سیستم عامل آن را نیز بر روی آن نصب کنید.

  ویژگی های نرم افزار DroidMote Server اندروید:

  • شبیه ساز لمسی کنترل دستگاه هایی که از قابلیت وای فای بهره می برند
  • تبدیل شدن دستگاه اندرویدی به گیم پد چند لمسی
  • تبدیل شدن به جوی استیک چند محوری
  • پشتیبانی از قابلیت چند لمسی
  • توانایی تبدیل شدن به موس
  • پشتیبانی از فرامین صوتی
  • جایگزین برای کیبورد

    دانلود QuickEdit Text Editor Pro 1.2.1 نرم افزار ویرایش متن و کد اندروید

  و….

  توجه:

  برای استفاده از این برنامه نصب Lucky Patcher یا Google Play Mod الزامیست.

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و پچ شده اپلیکیشن DroidMote Server را از وب سایت اندروید ایران به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  1.1 مگابایت

  دانلود DroidMote Server 3.8.1 برنامه کنترل از راه دور گوشی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/droidmote-server/

  کلمات کلیدی : دیدگاه‌ها موضوع () (در , ? { } آن ابزار, اتصال از است استفاده استیک افزار البته الزامیست هم اندروید اندروید شبیه اندروید شنبه اندرویدو… اندرویدی انواع اپلیکیشن اکنون اگر ای ایران این اینترنتی اینکه با بازی بازیتان باشد باید ببرید ببرید، بدون بر برای برنامه برند تبدیل بسته به بهره بوده بی تبدیل تغییر تلویزیون توانید توجه برای جدیدترین جزء جست جلوگیری جو جوی حذف خطا خود دارد داشتن داشته دانلود در دریافت دستگاه دستگاهی دستگیره دهید دور دی دیوایس دیگر ذکر را راه راهنمای رایگان روی زوم زیرا ساز سایت سرور سیستم شایان شبکه شدن شده شوید صفحات صفحه صوتی جایگزین صورت عامل عنوان فای فایل فرامین قابلیت قسمت لایسنس لذت لمسی لمسی تبدیل لمسی توانایی متصل متن متناسب مثال محوری پشتیبانی مختلفی موس موس پشتیبانی مگابایت می ندارید نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظیر نمایید نهایت نیاز نیاز) نیز ها های هایی هر هستند همان همه هک و وای وب ویرایش ویندوز پد پرداخته پریمیوم پلی پچ چند چیزی کاره کاملا کامپیوتر کد کرده کنترل کنترلی کنسول کنید کنید بر کنید ویژگی کنید کنید فروشگاه کنید، که کیبورد کیبورد گزارش گوشی گوگل گیم یا یک

   

  

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

  مدل مبلمان های شیک

  هیپنوتیزم چیست

  دانلود فیلم Ted 2012

  اس ام اس فلسفی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :