دانلود File Tools PRO 5.0.1 برنامه مدیریت و حذف فایل های تکراری اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود File Tools PRO 5.0.1 برنامه مدیریت و حذف فایل های تکراری اندروید
 •  

  دانلود File Tools PRO 5.0.1 برنامه مدیریت و حذف فایل های تکراری اندرویدFile Tools PRO عنوان ابزاری حرفه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا بر فایل های موجود در گوشی خود مدیریت کامل داشته باشید. اپلیکیشن‌های مدیریت فایل یکی دیگر از اپلیکیشن‌ هایی هستند که وجود آن‌ ها روی یک گوشی موبایل، ضروری است. به طوری که از قدیمی‌ ترین سیستم‌ عامل‌ها مانند جاوا و سیمبیان گرفته تا اندروید از اپلیکیشن مدیریت فایل بهره برده‌اند. بسیاری از ما در گوشی های خود فایل های زیادی نظیر موسیقی، فیلم، عکس و… را ذخیره می کنیم که هر چه این فایل ها زیادتر می شوند لزوم نصب یک برنامه مدیریت فایل کارآمد نیز افزایش می یابد.

  برنامه File Tools PRO یکی از برنامه های مدیریت فایلی است که امکان جست و جو فایل برای پیدا کردن فایل ها را برای شما مهیا کرده است که اگر شما در گوشی خود تعداد زیادی اسناد مختلف را ذخیره کرده باشید این مورد برای شما بسیار پر کاربرد خواهد بود علاوه بر آن از نکات قابل توجه برنامه امکان حذف فایل های تکراری با نام های مشابه است که باعث می شود در صورت وجود دو فایل مشابه در گوشی شما یک فایل حذف شود تا حجم حافظه اشغال شده در گوشی شما کاهش یابد. این برنامه در حال حاضر بر سه موضوع تغییر نام، جست و جو فایل و حذف فایل های تکراری تمرکز کرده است، اما در آپدیت های بعدی ویژگی های جدیدی به آن اضافه خواهد شد تا برای شما بیش از پیش کارآمد باشد.

  قابلیت های برجسته برنامه فایل تولز File Tools PRO اندروید:

    دانلود Send Anywhere 6.12.1 برنامه ارسال فایل اندروید + کامپیوتر

  ◉ مرتب سازی فایل ها بر اساس اعداد، تاریخ یا متن دلخواه
  ◉ حذف فایل های تکراری با جست و جوی سریع و قدرتمند
  ◉ جستجوگر فایل برای یافتن سریع فایل در گوشی
  ◉ تغییر نام فایل ها به صورت جداگانه یا دسته ای

  این برنامه که توسط وب سایت “اندروید ایران” هم اکنون برای شما آماده شده است در گوشی های اندروید 4.0 به بالا قابلیت نصب را دارا می باشد و برای مدیریت فایل های گوشی گزینه مناسبی محسوب می شود که هم اکنون می توانید با دانلود جدیدترین نسخه پولی و پیشرفته آن از این گزینه برای استفاده بهتر از تلفن همراه هوشمند خود استفاده نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0.3
  1.6 مگابایت

  دانلود File Tools PRO 5.0.1 برنامه مدیریت و حذف فایل های تکراری اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/file-tools/

  کلمات کلیدی : ◉ موضوع () (در + , ? { } آذر آماده آن آن‌ آپدیت ابزار, ابزاری ارسال از اساس است است، استفاده اسناد اشغال اضافه اعداد، افزار افزایش اما امکان اندروید اندروید اندروید دوشنبه اپلیکیشن اپلیکیشن‌ اپلیکیشن‌های اکنون اگر ای ای این ایران این با باشد باشد قابلیت باشید باعث بالا بر برای برجسته برده‌اند برنامه بسیار بسیاری بعدی به بهتر بهره بود بیش تا تاریخ ترین تعداد تغییر تلفن تمرکز توانید توجه توسط تولز  تکراری جاوا جداگانه جدیدترین جدیدی جست جستجوگر جو جوی حاضر حافظه حال حجم حذف حرفه خطا خواهد خود دارا داشته دانلود در دسته دلخواه دو دیگر ذخیره را راهنمای روی زیادتر زیادی سازی سایت سریع سه سیستم سیستم‌ سیمبیان شد شده شما شود شوند صورت ضروری طوری عامل عامل‌ها علاوه عنوان عکس فایل فایل, فایلی فیلم، قابل قابلیت قدرتمند قدیمی‌ لایسنس لزوم ما مانند متن محسوب مختلف مدیریت مرتب مشابه مناسبی مهیا موبایل، موجود مورد موسیقی، موضوع مگابایت می نام نام، نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نظیر نمایید نکات نیاز) نیز ها های هایی هر هستند هم همراه هوشمند و وب وجود ویژگی پر پلی پولی پیدا پیش پیشرفته چه کارآمد کاربرد کامل کامپیوتر◉ کاهش کردن کرده کمک کند کنید کنید فروشگاه کنیم که گرفته گزارش گزینه گوشی گوگل یا یابد یابد برنامه یافتن یک یکی

   

  

  دانلود فیلم Tower 2016

  دنیای فناوری

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :