دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید
 •  

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندرویدGame Killer به فارسی گیم کیلر یک ابزار قدرتمند برای تقلب و هک بازی های اندروید می باشد! احتمالا تا حالا شما هم با بازی های مود شده روبرو شده اید و می دانید که این مودها می تواند تقلب در بازی به حساب بیاید و شما می توانید نیرو، پول، سکه و… را نیز افزایش داده و یا نامحدود کنید از همین رو در این مطلب قصد معرفی یک ابزار برتر و قدرتمند اندرویدی با عنوان گیم کیلر را داریم که عملکردی مشابه با برنامه گیم گاردین دارد که شما با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تمام بازی ها را به صورت مود شده تبدیل کنید و بازی کنید. نسخه مود شده به نسخه ای گفته می شود که در آن تمام منابع شما مانند خون، سکه، امتیاز و … نامحدود هستند و هر چه قدر هم از آن ها مصرف کنید شاهد کاهش آن نخواهید بود.

  هک بازی های اندروید با برنامه گیم کیلر Game Killer

  برنامه گیم کیلر این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید اکثر بازی های معمولی را به مود شده تبدیل کنید، تا در هنگام اجرای آن ها با منابع نامحدود رو به رو شوید و هیچ گاه هیچ کدام از منابعی که دارید تمام نشوند و از بازی بی نهایت لذت ببرید. این اپلیکیشن کاربردی برای اجرا و کارآیی خود به روت بودن دیوایس اندرویدی شما نیاز دارد که عملا بدون روت بودن دستگاه هیچ کاربردی برایتان نخواهد داشت، چرا که در اجرای اولیه دسترسی به ریشه Root را از شما خواهد خواست. این ابزار به دلیل مغایرت با قوانین گوگل در سایت “گوگل پلی” عرضه نشده است و تنها به دست طراح و سازنده در دسترس قرار می گیرد.

    دانلود WolfApp Messenger 1.2.1 نرم افزار ولف اپ مسنجر اندروید

  برخی از کاربردهای ابزار Game Killer اندروید:

  • ویرایش فایل های HEX در محیط کاربری بسیار آسان بدون هیچ گونه ابهام
  • هک بازی ها با جستجوی مقدار value بازی با عدد دقیق
  • اجرا در پس زمینه و بدون مصرف cpu و منابع دستگاه
  • حجم کم و اجرای بون مشکل برروی همه دیوایس ها
  • افزایش آسان پول، امتیاز و .. موجود در بازی ها
  • قفل مقدار value بازی به یک عدد ثابت
  • ذخیره و بارگذاری لیس مدیریت شده

  و….

  ■ مراحل نصب و اجرای برنامه گیم کیلر در پلتفرم اندرویدی:

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید در ابتدا توجه داشته باشید که حتما باید گوشی شما روت شده باشد و برنامه Lucky Patcher را نیز بر روی گوشی تان نصب داشته باشید.

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید برنامه Game Killer را اجرا کنید و به دلخواه مقادیر بازی و یا برنامه مورد نظر خود را تغییر دهید.

  ■ نکات مهم:

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید روت بودن دیوایس اندرویدی شما الزامیست.

  اگر شما هم دوست دارید که بازی ها را به صورت مود شده در بیاورید و با مشکلی از جانب پول و سکه و… دچار نشوید به شما پیشنهاد می کنیم که هم اکنون نسخه جدید و فیکس شده ابزار کاربردی گیم کیلر را از وب سایت اندروید ایران به صورت رایگان دانلود کرده و با نصب آن بر روی دیوایس خود از از داشتن بازی های بی نهایت لذت ببرید.

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید
  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید
  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید


  دانلود فایل نصب
  +1.5
  1.5 مگابایت

  دانلود Game Killer 4.24 گیم کیلر برنامه تقلب و هک بازی های اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/game-killer/

  کلمات کلیدی : } برنامه موضوع '' '' () (در + , { { } آخرین آذر آسان آموزش آن ابتدا ابزار ابزار, ابهام هک اجرا اجرای احتمالا اختیار از است استفاده افزار افزایش الزامیست اگر امتیاز امکان اندروید اندروید ویرایش اندروید سه اندرویدبرخی اندرویدی اندرویدی اولیه اپ اپلیکیشن اکثر اکنون ای اید ایران این با بارگذاری بازی باشد باشید باشید باید ببرید ببرید بتوانید بدون بر برای برایتان برتر برروی برنامه بسیار به بود بود هک بودن بون بی بیاورید بیاید تا تان تبدیل تغییر تقلب تمام تنها تواند توانید توجه ثابت ذخیره جانب جدید جستجوی حالا حتما حذف حساب خطا خواست خواهد خواهید خود خون، داد داده دارد دارید داریم داشت، داشتن داشته دانلود دانید در دست دسترس دسترسی دستگاه دستگاه حجم دقیق اجرا دلخواه دلیل دهید دوست دچار دیوایس را راهنمای رایگان رو روبرو روت روی ریشه زمینه سازنده سایت سکه سکه، شاهد شده شده و… ■ شما شنبه شود شوید صورت طراح عدد عرضه عملا عملکردی عنوان فارسی فایل فیکس قادر قدر قدرتمند قرار قصد قوانین لاکی لایسنس لذت لیس مانند محیط مدیریت مراحل مسنجر مشابه مشکل مشکلی مصرف مطلب معرفی معمولی مغایرت مقادیر مقدار منابع منابعی مهم موجود مود مودها مورد مگابایت می نامحدود نخواهد نخواهید نرم نسخه نشده نشوند نشوید نصب نصب + نصب برای نظر نظر نهایت نکات نیاز نیاز) نیرو، نیز ها ها افزایش ها قفل های هر هستند هم همه همین هنگام هک هیچ و وب ولف و… پس پلتفرم پلی پلی” پول پول، پچر پیشنهاد چرا چه کارآیی کاربردهای کاربردی کاربردی, کاربری کاهش کدام کرده کم کنید کنید کنید فروشگاه کنید، کنیم که کیلر گاردین گاه گزارش گفته گوشی گونه گوگل گیرد گیم یا یک “گوگل … ■

   

  

  متن دعای فرج با معنی

  تبیان

  کلش اف کلنز و کلش رویال

  فال عطسه

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :