دانلود Imgur Images & GIFs 2.7.1.2370 برنامه منبع عکس گیف اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Imgur Images & GIFs 2.7.1.2370 برنامه منبع عکس گیف اندروید
 •  

  دانلود Imgur Images & GIFs 2.7.1.2370 برنامه منبع عکس گیف اندرویدImgur: Awesome Images & GIFs برنامه ای فوق العاده جذاب و مخزنی کامل برای دسترسی به میلیون ها عکس و گیف جذاب که روزانه در این برنامه به اشتراک گذاشته می شود می باشد و به صورت کاملا رایگان برای اندروید عرضه شده است. طراحی فوق العاده، عملکرد بی نظیر تنها تعدادی از الفاظی است که کاربران این برنامه برای آن به کار برده اند. اگر شما هم عضو شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و… باشید حتما عکس ها و گیف های جالب و بامزه ای را مشاهده کرده اید که توانسته است برای لحظه ای خنده را به لب های شما بیاورد.

  تصاویر متحرک شگفت انگیزند و برای انتقال احساسات و افکار فوق العاده افکاری که شاید نتوانید با کلمات بیان شان کنید، آن ها می توانند موضوعات مختلفی داشته باشند. از حرکات عجیب و غریب حیوان خانگی تان گرفته تا یک هنر انتزاعی و حتی صرفا تصویری که بتواند خنده را به لب هایتان بیاورد، Imgur تصاویر شگفت انگیز و کاملی را در بانک اطلاعاتی خود جای داده است تا بتواند کاربران خود را ساعت ها سرگرم کند. از نکات قابل توجه برنامه این است که اگر شما نیز عکس جذابی داشته باشید می توانید آن را در برنامه به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز آن را مشاهده کنند و نظرات خودشان را به شما منتقل نمایند.

  ویژگی های برنامه Imgur اندروید:

  • امکان به اشتراک گذاری عکس های مورد علاقه در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، تلگرام و…
  • تماشای عکس ها به صورت شبکه ای و امکان کلیک کردن بر روی عکس برای نمایش در مرکز صفحه
  • دسترسی راحت به جذاب ترین، خنده دار و دلگرم کننده ترین عکس های موجود در اینترنت
  • رای دادن و به اشتراک گذاری پست دلخواه برای انتخاب بهترین پست به صورت روزانه
  • ایجاد و به اشتراک گذاری عکس های خود با کاربران جهانی Imgur

    دانلود Pic Collage Full 5.18.3 پیک کلاژ برنامه ساخت کلاژ برای اندروید

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه برنامه فوق العاده Imgur را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +4.1
  9.8 مگابایت

  دانلود Imgur Images & GIFs 2.7.1.2370 برنامه منبع عکس گیف اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/imgur/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آن اجتماعی احساسات از است استفاده اشتراک اطلاعاتی افزار افکار افکاری العاده العاده، الفاظی امکان انتخاب انتزاعی انتقال اند اندروید اندروید امکان اندروید یکشنبه اندرویدو… انگیز انگیزند اکنون اگر ای اید ایران این اینترنت رای اینستاگرام اینستاگرام، با باشد باشند باشید بامزه بانک بتواند بر برای برده برنامه به بهترین بوک، بگذارید بی بیان بیاورد تصاویر بیاورد، تا تان ترین ترین، تصاویر تصویری تعدادی تلگرام تنها توانسته توانند توانید توجه جالب جای جدید جدیدترین جذاب جذابی جهانی حتما حتی حذف حرکات حیوان خانگی خطا خنده خود خودشان دادن داده دار داشته دانلود در دریافت دسترسی دلخواه دلگرم دی دیگران را راحت راهنمای رایگان روزانه روزانه ایجاد روی ساخت ساعت سایت سرگرم سرگرمی, شان شاید شبکه شده شما شود شگفت صرفا صفحه دسترسی صورت طراحی عجیب عرضه عضو علاقه عملکرد عکس غریب فایل فوق فیس فیلم, قابل لایسنس لب لحظه مانند متحرک مختلفی مخزنی مرکز مشاهده منتقل موجود مورد موضوعات مگابایت می میلیون نتوانید نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظرات نظیر نمائید نمایش نمایند ویژگی نکات نیاز) نیز ها های هایتان هم هنر و و تماشای وب و… پست پلی پیک کار کاربران کامل کاملا کاملی کردن کرده کلاژ کلمات کلیک کند کنند کننده کنید کنید فروشگاه کنید، که گذاری گذاشته گرفته گزارش گوگل گیف یک

   

  

  آشنایی با عروس هلندی

  دانلود SHAREit

  آموزش آشپزی

  استخدام

  تبیان

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :