دانلود Malwarebytes Anti-Malware 2.1.1.16 برنامه ضد تروجان اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Malwarebytes Anti-Malware 2.1.1.16 برنامه ضد تروجان اندروید
 •  

  دانلود Malwarebytes Anti-Malware 2.1.1.16 برنامه ضد تروجان اندرویدMalwarebytes Anti-Malware برنامه توانمند برای شناسایی و حذف انواع تروجان می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این برنامه با استفاده از تکنولوژی پیشرفته شناسایی تروجان و کدهای مخرب از تمامی اطلاعات و حریم شخصی شما محافظت کرده و یک محیط امن را در دیوایس شما فراهم می کند. نگران تروجان ها، بدافزارها، کیلاگرها و… نبوده و مطمئن باشید که هیچ یک از اطلاعات شخصی شما لو نمی رود.

  هکرها و سارقان اینترنتی برای دسترسی به اطلاعات شما باید یک برنامه را در دستگاه شما آپلود نمایند که بتوانند به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشند اما Malwarebytes Anti-Malware با شناسایی این برنامه ها بلافاصله آن ها را از بین برده و اجازه نمی دهد که هکرها به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشند. این برنامه در پس زمینه تبلت و یا گوشی شما در حال اجرا بوده و علاوه بر اسکن منظم و دقیق برنامه ها و حافظه های جانبی شما در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک در دیوایس شما تمامی پروتکل های ارتباطی را مسدود کرده و برنامه را مشکوک را حذف و یا روند اجرای آن را متوقف می کند.

  نگران خطوط ارتباطی نبوده و مطمئن باشید که این برنامه تمامی خطوط را نظیر ارتباط های اینترنتی بررسی کرده و آن ها را برای شما امن می کند. از بهترین ویژگی های اپلیکیشن Malwarebytes Anti-Malware اسکن دستگاه و اخطار در مورد برنامه ها و قسمت های خطرناک آن می باشد، پس می توانید پس از اسکن برنامه های خطرناک را شناسایی کرده و راه های ارتباطی هکرها را مسدود کنید.

    دانلود Hi Locker PRO 1.9.9 های لاکر قفل صفحه شیک اندروید

  ویژگی های نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware اندروید:

  • جلوگیری از ارسال اطلاعات شما توسط برنامه ها به سرور های مشکوک
  • کشف و حذف نرم افزارهای مخرب، از جمله جاسوس افزارها و تروجان ها
  • اسکن دیوایس برای شناسایی کدهای مخرب و برنامه های مخرب اوتوران
  • دریافت هشدار هنگام بازکردن سایت ها و پروتکل های مخرب اینترنتی
  • شناسایی برنامه های مشکوکی که مکان شما را ردیابی می کنند
  • اسکن دستگاه اندرویدی شما برای آسیب پذیری های امنیتی
  • اسکن خودکار دستگاه در فواصل زمانی دقیق و معین
  • توقف دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی شما
  • امتیاز دهی به سطح امنیتی دیوایس شما

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه برنامه ضد تروجان اندرویدی Malwarebytes Anti-Malware را برای گوشی خود با یک لمس از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +2.3
  12 مگابایت

  دانلود Malwarebytes Anti-Malware 2.1.1.16 برنامه ضد تروجان اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/malwarebytes-anti-malware/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آسیب آن آنتی آپلود ابزار, اجازه اجرا اجرای اخطار ارتباط ارتباطی ارسال از است استفاده اسکن اطلاعات اطلاعاتتان افزار افزارها افزارهای اما امن امنیتی امنیتی اسکن اندروید اندروید جلوگیری اندروید شنبه اندرویدویژگی اندرویدی انواع اوتوران دریافت اپلیکیشن اکنون ایران این اینترنتی اینترنتی شناسایی با بازکردن باشد باشد، باشند باشید باید بتوانند بدافزارها، بر برای برترین, برده بررسی برنامه بلافاصله به بهترین بوده بین تبلت تروجان تمامی توانمند توانید توسط تکنولوژی جاسوس جانبی جدیدترین جمله حافظه حال حذف حریم خطا خطرناک خطوط خود خودکار داشته دانلود در دریافت دسترسی دستگاه دقیق دهد دهی دی دیوایس را راه راهنمای ردیابی رود هکرها روند زمانی زمینه سارقان سایت سرور سطح سیستم شخصی شده شما شما و… شما امتیاز شناسایی شیک صفحه صورت ضد عامل علاوه غیر فایل فراهم فعالیت فواصل قسمت قفل لاکر لایسنس لمس لو متفاوت متوقف مجاز محافظت محیط مخرب مخرب، مسدود مشاهده مشکوک مشکوک کشف مشکوکی مطمئن معین توقف منتشر منظم مورد مکان مگابایت می نبوده نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نمایند نمایید نمی نگران نیاز) ها ها اسکن ها، های هر هشدار هنگام هکرها هیچ و وب ویروس, ویژگی و… پذیری پروتکل پس پلی پیشرفته کدهای کرده کند کند نگران کنند اسکن کنید کنید کنید فروشگاه که کیلاگرها گزارش گوشی گونه گوگل یا یک

   

  

  آشنایی با عروس هلندی

  دنیای فناوری

  عکس های خنده دار

  دانلود فیلم Tower 2016

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :