دانلود Multi Timer StopWatch Pro 2.4.2 تایمر چند زمانه اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Multi Timer StopWatch Pro 2.4.2 تایمر چند زمانه اندروید
 •  

  دانلود Multi Timer StopWatch Pro 2.4.2 تایمر چند زمانه اندرویدMulti Timer StopWatch Premium امکان قرارگیری چند تایمر را در یک صفحه برای شما فراهم کرده و کمک می کند کارهای خود را به صورت همزمان با یکدیگر مدیریت کنید. به وسیله این برنامه به چندین تایمر با تنظیمات خاص و منحصر به فرد دسترسی داشته و می توانید از هر کدامشان برای کاری به صورت جداگانه استفاده کنید. به عنوان مثال تایمرها را برای ورزش، شست و شوی لباس، آشپزی و… و هر کدام از آن ها را پس از زمان مشخص و خاص خود به پایان برسانید.

  از ویژگی های بی نظیر این تایمر قابلیت اطلاع رسانی می باشد، به گونه ای که می توان طوری Multi Timer StopWatch را برنامه ریزی کرد که پس از سپری شدن زمان مشخصی به شما یاد آوری کند که چه مقدار از زمان شما باقی مانده است. همچنین می توانید تایمر ها را به گونه ای تنظیم کرده که هر کدام از آن ها به صدایی خاص حساس شده و با اجرای صدا متوقف شوند. از دیگر راه های متوقف کردن تایمر ها می توان به قابلیت سنسور حرکتی به کار رفته در برنامه اشاره کرد، به شکلی که برای متوقف کردن صدای آلارم تایمرها کافیست دست خود را بالای گوشی اندرویدی خود تکان داده تا صدای زنگ هشدار قطع شود. از ویجت های مختلف برنامه بهره برده و بدون اجرای ان از  چندین آلارم در صفحه نمایش خود بهره ببرید.

  ویژگی های برنامه Multi Timer StopWatch Premium اندروید:

  • قابلیت متوقف کردن تایمرها با صداهای مختلف و همچنین اختصاص دادن هر صدا به یک تایمر
  • تاریخچه رکوردهای ثبت شده تایمرهای ایجاد شده همراه با جزئیات دقیق
  • به اشتراک گذاری سوابق تایمر خود با دیگر کاربران و دوستان
  • متوقف شدن تایمرها با استفاده از سنسور حرکتی برنامه
  • قرار دادن تنظیمات مختلف برای تایمرهای گوناگون
  • اطلاع رسانی تایمر به شما پس از متوقف شدن
  • طراحی شده برای انواع دستگاه های هوشمند
  • تنظیم چندین تایمر متعدد تنها در یک صفحه
  • ویجت های مختلف و قابل تنظیم

    دانلود Busybox Pro 5.5.1.0 برنامه حذف و نصب بیزی باکس اندروید

  و…
  هم اکنون می توانید با دانلود جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن Multi Timer StopWatch بدون هیچگونه محدودیتی و به صورت رایگان از وب سایت “اندروید ایران” از یک کرنومتر چند کاره و حرفه ای اندرویدی بهره مند شوید و لذت ببرید.

  دانلود فایل نصب
  +3.0
  4.2 مگابایت

  دانلود Multi Timer StopWatch Pro 2.4.2 تایمر چند زمانه اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/multi-timer-stopwatch/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? [] { } آذر آشپزی آلارم آن آوری ابزار, اجرای اختصاص از از  است استفاده اشاره اشتراک اطلاع افزار امکان ان اندروید اندروید قابلیت اندروید پنج اندرویدو… اندرویدی انواع اپلیکیشن اکنون ای ایجاد ایران این با باشد، باقی بالای باکس ببرید ببرید ویژگی بدون برای برده برسانید از برنامه برنامه قرار به بهره بی بیزی تا تایمر تایمر تاریخچه تایمرها تایمرهای تنظیم تنظیم تنظیمات تنها توان توانید تکان ثبت جداگانه جدیدترین جزئیات حذف حرفه حرکتی حساس خاص خطا خود دادن داده داشته دانلود در دست دسترسی دستگاه دقیق به دوستان متوقف دیگر را راه راهنمای رایگان رسانی رفته رکوردهای ریزی زمان زنگ سایت سنسور سوابق سپری شدن شدن طراحی شده شست شما شنبه شود شوند شوی شوید شکلی صدا صداهای صدای صدایی صفحه صفحه ویجت صورت طوری عنوان فایل فراهم فرد قابل قابلیت قرارگیری قطع لایسنس لباس، لذت مانده متعدد متوقف مثال محدودیتی مختلف مدیریت مشخص مشخصی مقدار منحصر مند مگابایت می نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نظیر نمایش نیاز) ها های هر هشدار همراه همزمان همچنین هوشمند تنظیم هیچگونه و وب ورزش، وسیله ویجت ویژگی و… پایان پریمیوم پس پلی چند چندین چه کار کاربران کاربردی, کاره کارهای کاری کافیست کدام کدامشان کرد کرد، کردن کرده کرنومتر کمک کند کنید کنید کنید فروشگاه که گذاری گزارش گوشی گوناگون اطلاع گونه گوگل یاد یک یکدیگر

   

  

  پیتزای ایتالیایی

  آگهی های استخدامی

  جدیدترین استخدام ها

  شکستن قولنج

  پورتال تحليلی خبری

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :