دانلود My Budget Book 6.14 نرم افزار مدیریت مالی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود My Budget Book 6.14 نرم افزار مدیریت مالی اندروید
 •  

  دانلود My Budget Book 6.14 نرم افزار مدیریت مالی اندرویدMy Budget Book یک برنامه حرفه ای برای برنامه ریزی و مدیریت مالی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این برنامه با آنالیز و بررسی میزان درآمد به شما کمک می کند تا مصرف پول های خود را به بهترین نحو مدیریت کنید, با دسته بندی میزان معاملات فردی و یا سرمایه گذاری های شما میزان سود دهی را در پایان هر هفته و ماه حساب کرده و اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهد.

  با انتخاب حالت budget می توانید میزان زمان برای رسیدن به هدف های خود را با توجه به درآمد روزانتان اندازه گیری کرده و دیگر نگران برنامه ریزی های خود نباشید. برای مصرف پول خود یک برنامه دقیق قرار داده تا بتوانید از حداکثر قدرت برنامه استفاده کنید. برای مثال می توانید میزان خرید بنزین را در یک روز انتخاب کرده تا بتوانید طبق برنامه پیش بروید و در پایان ماه به هدف های خود برسید. با تعریف یک زمان محدود برنامه آنالیز های لازم را انجام داده و میزان موفقیت شما را برای رسیدن به خواسته هایتان اندازه گیری می کند.

  ویژگی های نرم افزار مدیریت امور مالی My Budget Book اندروید:

  • فیلتر و مرتب کردن معاملات خود را با توجه به معیارهای مختلف و دوره های زمانی
  • نمایش خلاصه ای از میزان فعالیت های شما تنها در چند ثانیه
  • اضافه کردن دسته های مختلف به نمودار های تجزیه و تحلیل
  • اضافه کردن کارت های بانکی و زیر نظر گرفتن مبادلات آن ها
  • صادر کردن اطلاعات خود در قالب فایل های HTML و یا CSV
  • استفاده از قابلیت یاد آوری برای پرداخت قسط های معوقه
  • توانایی سوئیچ خودکار و راحت بین حساب های کاربری
  • اضافه کردن دسته و زیر شاخه برای هر حساب کاربری
  • توانایی اضافه کردن عکس یا رسید به معاملات خود
  • پشتیبان گیری خودکار از تمامی اطلاعات شما
  • محافظت از اطلاعات حساس خود با رمز عبور
  • دارای امنیت بالا در هنگام اتصال به اینترنت
  • تنظیم آغاز ماه بر اساس روز دریافت حقوق
  • قابلیت اضافه کردن چند حساب کاربری
  • دارای 4 ویجت مختلف

    دانلود Auto Call Recorder Cherry Pro 1.2.0 نرم افزار ضبط خودکار مکالمات اندروید

  و….
  از ویژگی های بی نظیر برنامه می توان به قابلیت اضافه کردن کارت های بانکی و زیر نظر گرفتن میزان ورود و خروج پول به آن ها اشاره کرد, پس با داشتن این قابلیت دیگر نیاز نیست ساعت ها ذهن خود را به حساب رسی های خود در پایان روز تخصیص دهید زیرا برنامه در پایان هر روز تمامی معاملات و پول های رد و بدل شده را در قالب چند نمودار گرافیکی در اختیار شما قرار می دهد.

  حتما بخوانید Money Lover Money Manager، مدیریت هزینه های زندگی و امور مالی در اندروید

  برای کار کردن با برنامه نیاز نیست که همیشه به اینترنت دسترسی داشته باشید, افرادی که دارای چند شغل مختلف هستند و می خواهند میزان درآمد های خود را تفکیک کنند می توانند چند حساب کاربری ساخته و به راحتی آن ها را با یکدیگر سوئیچ کنند.

  My Budget Book توانسته است با قیمت 3.2 دلار امتیاز 4.6 را از گوگل پلی دریافت نماید، که هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی این اپلیکیشن را به صورت رایگان از سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید و هزینه های روزانه خود را به صورت حرفه ای و دقیق مدیریت کنید.

  دانلود فایل نصب
  +2.1
  3.5 مگابایت

  دانلود My Budget Book 6.14 نرم افزار مدیریت مالی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/my-budget-book/

  کلمات کلیدی : از استفاده موضوع () (در , ? [] { } ، آذر آغاز آن آنالیز آوری اتصال اختیار از اساس است استفاده اشاره اضافه اطلاعات افرادی افزار امتیاز امنیت امور انتخاب انجام اندازه اندروید اندروید فیلتر اندروید برای اندروید دوشنبه اندرویدو… اپلیکیشن اکنون ای ایران این اینترنت اینترنت تنظیم با باشد باشید, بالا بانکی بتوانید بخوانید بدل بر برای بررسی برسید برنامه بروید بندی بنزین به بهترین بی بین تا تجزیه تحلیل اضافه تخصیص تعریف تفکیک تمامی تنها توان توانسته توانند توانید توجه ثانیه اضافه جدیدترین حالت حتما حداکثر حذف حرفه حساب حساس حقوق قابلیت خروج خرید خطا خلاصه خواسته خواهند خود خود پشتیبان خودکار داده دارای داشتن داشته دانلود در درآمد دریافت دسترسی دسته دقیق دقیقی دلار دهد دهد با دهی دهید دوره دیگر ذهن را راحت راحتی راهنمای رایگان رد رسی رسید رسیدن رمز روز روزانتان روزانه ریزی زمان زمانی نمایش زندگی زیر زیرا ساخته ساعت سایت سرمایه سوئیچ سود سیستم شاخه شده شغل شما شما محافظت صورت ضبط طبق عامل عبور دارای عکس فایل فردی فعالیت قابلیت قالب قدرت قرار قسط قیمت لازم لایسنس مالی ماه مبادلات مثال محدود مختلف مختلف مدیریت مدیریتی, مرتب مصرف معاملات معوقه توانایی معیارهای منتشر موفقیت مکالمات مگابایت می میزان نباشید نحو نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظر نظیر نماید، نمایید نمودار نگران نیاز نیاز) نیست ها ها صادر های هایتان هدف هر هزینه هستند هفته هم همیشه هنگام و ورود ویجت ویژگی پایان پرداخت پس پلی پول پولی پیش چند کار کار, کاربری کاربری اضافه کاربری توانایی کاربری دارای کارت کرد, کردن کرده کسب کمک کند کند ویژگی کنند کنند کنید کنید کنید کنید فروشگاه کنید, که گذاری گرافیکی گرفتن گزارش گوگل گیری یا یاد یک یکدیگر

   

  

  مرورگر گوگل کروم

  کاهش درد قاعدگی

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  متن دعای فرج با معنی

  عکس نوزادان

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :