دانلود Nazdika 5.0.4 شبکه اجتماعی ایرانی نزدیکا اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Nazdika 5.0.4 شبکه اجتماعی ایرانی نزدیکا اندروید
 •  

  دانلود Nazdika 5.0.4 شبکه اجتماعی ایرانی نزدیکا اندرویدNazdika به فارسی نزدیکا اپلیکیشنی اجتماعی و مبتنی بر موقعیت جغرافیایی که در آن می توانید حس و حال خود را در قالب تصویر و متن با آدم هایی که دور و برتان هستند به اشتراک بگذارید. نزدیکا در حال حاضر تنها برای کاربران اندروید در دسترس قرار گرفته است. مثل اینستاگرام یک شبکه اجتماعی چند رسانه ای است؛ با این تفاوت که در تایم لاینش می توانید استتوس ها و عکس های همشهری ها و آدم های دور و برتان را مشاهده کرده و به قول توسعه دهنده اپ «به پیام های نزدیک خود گوش فرا دهید». با رشد چشمگیر ارتباطات بر بستر اینترنت و استفاده وسیع از تلفن های همراه هوشمند اپلیکیشن های متنوعی در این زمینه تولید شده اند که بدون تردید با نمونه های معروف آن آشنایی دارید.

  با نزدیکا موقعیت ها و افراد نزدیک خود را کشف کنید!

  اپلیکیشن اجتماعی ایرانی نزدیکا با شعار” نزدیکا رو احساس کن” سعی در ایجاد فضای اجتماعی جدیدی که شامل دوستان و افراد حاضر در یک موقعیت جغرافیایی خاص هستند را دارد تا بتوانند از طریق به اشتراک گذاشتن شرایط دیگران را نیز شریک لحظه های خود کنند. تجربه استفاده از این برنامه بسیار لذت بخش هست چون همه چی بر اساس اصول تجربه کاربری طراحی شده و رنگ بندی، فونت، افکت ها و آیکون ها به بهترین نحوه استفاده شده است. «فانوس» یکی از قابلیت های منحصر به فرد نزدیکاست که در واقع مثل یک Push Notification برای موقعیت های خاص عمل می کند. به عنوان مثال اگر به کاخ سعد آباد رفته باشید، اپلیکیشن با یک پیام هشدار شما را از فعال بودن حالت فانوس در آن نقطه باخبر می کند تا بتوانید برای این نقطه پست خاصی ارسال کرده و با کاربران اپ به اشتراک بگذارید.

    دانلود Device Id Changer Pro 1.5.3 نرم افزار تغییر سریال گوشی اندروید

  قابلیت های شبکه اجتماعی نزدیکا Nazdika اندروید:

  • مشاهده پست های متنی و تصویری اطرافیان خود در محل زندگی با استفاده از فعال سازی لوکیشن
  • قابلیت ارسال ویدئو و به اشتراک گذاری با دوستان و اطرافیان خود
  • قابلیت لایک تصاویر و کامنت گزاری همانند نمونه های خارجی
  • مشاهده استتوس و عکس های اطرافیان در TimeLine
  • شبکه اجتماعی داخلی مبتنی بر موقعیت جغرافیایی
  • قابلیت فانوس همانند عملکرد Push Notification
  • فعال سازی اکانت از طریق شماره همراه
  • دارا بودن رابط کاربری متریال و شکیل

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن نزدیکا را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید و برای آشنایی بهتر با این برنامه پیشنهاد می کنیم شما نیز به جمع دوستان خود در نزدیکا بپیوندید.

  دانلود فایل نصب
  +2.2
  6.6 مگابایت

  دانلود Nazdika 5.0.4 شبکه اجتماعی ایرانی نزدیکا اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/nazdika/

  کلمات کلیدی : شبکه فعال هم موضوع () (در , ? { } «به «فانوس» آباد آدم آشنایی آن آیکون اجتماعی اجتماعی, احساس ارتباطات ارسال از اساس است است؛ استتوس استفاده اشتراک اصول اطرافیان افراد افزار افکت اند اندروید اندروید مشاهده اندروید یکشنبه اندرویدقابلیت اپ اپلیکیشن اپلیکیشنی اکانت اکنون اگر ای ایجاد ایران ایرانی ایرانی, این اینترنت اینستاگرام با باخبر باشید، بتوانند بتوانید بخش بدون بر برای برتان برنامه بستر بسیار بندی، به بهتر بهترین بودن بپیوندید بگذارید بگذارید بیسفون تا تایم تجربه تردید تصاویر تصویر تصویری تغییر تفاوت تلفن تنها توانید توسعه تولید جدیدترین جدیدی جغرافیایی جغرافیایی قابلیت جمع حاضر حال حالت حذف حس خارجی مشاهده خاص خاصی خطا خود خود قابلیت داخلی دارد دارید با دانلود در دریافت دسترس دهنده دهید» دور دوستان دی دیگران را رابط راهنمای رسان رسانه رشد رفته رنگ رو زمینه زندگی سازی سایت سریال سعد سعی شامل شبکه شده شرایط شریک شعار” شما شماره شکیل و… صورت طراحی طریق عمل عملکرد عنوان عکس فارسی فانوس فایل فرا فرد فضای فعال فونت، قابلیت قالب قرار قول لایسنس لاینش لایک لحظه لذت لوکیشن قابلیت مبتنی متریال متن متنوعی متنی مثال مثل محل مشاهده معروف منحصر موقعیت مگابایت می نحوه نرم نزدیک نزدیکا نزدیکاست نسخه نصب + نصب برای نظر نقطه نمائید نمونه نیاز) نیز ها های هایی هست هستند هشدار همانند همراه همراه دارا همشهری همه هوشمند و واقع وب وسیع ویدئو پست پلی پیام پیشنهاد چشمگیر چند چون چی کاخ کاربران کاربری کامنت کرده کشف کند کنند کنید اپلیکیشن کنید کنید فروشگاه کنیم کن” که گذاری گذاشتن گرفته گزارش گزاری گوش گوشی گوگل یک یکی

   

  

  ياس دانلود

  دانلود کی ام پلیر

  آگهی های استخدامی

  بیوگرافی سردار ازمون

  شکر پنیر

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :