دانلود Photo Cleaner 1.2.4 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Photo Cleaner 1.2.4 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید
 •  

  دانلود Photo Cleaner 1.2.4 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندرویدPhoto Cleaner برنامه ای حرفه ای برای پاک سازی تصاویر گالری و همچنین فشرده سازی عکس و کلیپ های تصویری می باشد. تمامی تصاویری که در گالری گوشی های اندرویدی کاربران قرار دارند دارای چندین پیش نمایش در کلیپ بورد تصاویر هستند، این پیش نمایش ها خود دارای حجم بالایی بوده و به میزان قابل توجهی فضای ذخیره سازی دستگاه های هوشمند را اشغال می کنند. این برنامه با بررسی کلیپ بورد تصاویر تمامی پیش نمایش های ساخته شده را پیدا کرده و با یک لمس می تواند تمامی آن ها را از بین ببرد. همراه هر تصویر اندازه حجم آن قرار داشته و شما می توانید به میزان حجم آزاد شده دسترسی داشته باشید.

  از دیگر ویژگی های بی نظیر این برنامه می توان به شناسایی تصاویر تکراری اشاره نمود که با حذف آن ها می تواند علاوه بر افزایش فضای ذخیره سازی به میزان قابل توجهی سرعت پردازش اطلاعات را افزایش داد. اگر جزو کاربران بی نظم در گالری خود هستید کافیست وظیفه مرتب سازی را بر عهده برنامه گذاشته تا بر اساس گزینه های مختلف نظیر حجم و یا زمان ثبت تصاویر آن ها را دسته بندی کند، علاوه بر این Photo Cleaner دارای یک سیستم خاص و منحصر به فرد بوده که به وسیله آن می توانید حجم تصاویر را تا 95 درصد فشرده کنید! به گونه ای که هزاران عکس تنها چند مگ از فضای گوشی شما را ذخیره کنند.

  ویژگی های برنامه Photo Cleaner اندروید:

  • فشرده سازی تصاویر و کلیپ های تصویری تا 95 درصد کمتر از حجم اصلی آن ها
  • مرتب سازی تمامی تصاویر و کلیپ های تصویری بر اساس تاریخ، حجم و یا نام
  • حذف کلیپ بورد تصاویر و آزاد کردن مقدار قابل توجهی فضای ذخیره سازی
  • در اختیار قرار دادن حجم واقعی تصاویر و فایل های تصویری
  • حذف تصاویر تکراری موجود در گالری
  • حفظ حریم خصوصی تمامی کاربران
  • محیط ساده و آسان برنامه

    دانلود Nex1Music 2.3 برنامه سایت نکس وان موزیک اندروید


  ما در وب سایت “اندروید ایران” جدیدترین و آخرین نسخه پولی اپلیکیشن Photo Cleaner را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید ان را با یک لمس دریافت نمایید. اگر به دنبال یک برنامه فشرده سازی تصاویر و کلیپ های تصویری هستید بدون شک این ابزار بهترین انتخاب است.

  دانلود فایل نصب
  +4.0.3
  24.1 مگابایت

  دانلود Photo Cleaner 1.2.4 برنامه ساماندهی و فشرده سازی عکس اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/photo-cleaner/

  کلمات کلیدی : ما موضوع () (در , ? [] { } آخرین آذر آزاد آسان آن ابزار اختیار از اساس است استفاده اشاره اشغال اصلی اطلاعات افزار افزایش ان انتخاب اندازه اندروید اندروید فشرده اندروید دوشنبه اندرویدی اپلیکیشن اگر ای ایران این با باشد باشید از بالایی ببرد بدون بر برای بررسی برنامه برنامه بندی به بهترین بوده بورد بی بین تا تاریخ، تصاویر تصاویری تصویر تصویری تصویری حذف تمامی تنها توان تواند توانید توجهی تکراری ثبت جدیدترین جزو حجم حذف حرفه حریم خاص خصوصی خطا خود داد دادن دارای دارند داشته دانلود در درصد دریافت دسترسی دسته دستگاه دنبال دهیم دیگر ذخیره را راهنمای رایگان زمان ساخته ساده سازی سازی در سایت سرعت سیستم شده شما شناسایی شک صورت علاوه عهده عکس فایل فرد فشرده فضای فیلم, قابل قرار لایسنس لمس مختلف مرتب مقدار منحصر موجود موزیک مگ مگابایت می میزان نام حذف نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظم نظیر نمایش نمایید نمود نکس نیاز) ها ها مرتب های هر هزاران هستند، هستید همراه همچنین هوشمند و واقعی وان وب وسیله وظیفه ویژگی پاک پردازش پلی پولی پیدا پیش چند چندین کاربران کاربران محیط کافیست کاملا کردن کرده کلیپ کمتر کند، کنند کنند ویژگی کنید کنید کنید فروشگاه که گالری گالری حفظ گذاشته گزارش گزینه گوشی گونه گوگل یا یک

   

  

  سلفی بازیگران

  آموزش آشپزی

  ستاره های هالیوود

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  لطیفه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :