دانلود PixelPhone Pro 3.9.9.10 برنامه مدیریت مخاطبین پیکسل فون اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود PixelPhone Pro 3.9.9.10 برنامه مدیریت مخاطبین پیکسل فون اندروید
 •  

  دانلود PixelPhone Pro 3.9.9.10 برنامه مدیریت مخاطبین پیکسل فون اندرویدPixelPhone Pro برنامه ای حرفه ای و هوشمند برای مدیریت مخاطبین و تاریخچه تماس ها بوده برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. برنامه پیکسل فون با ویژگی های منحصر به فرد خود و توانایی های بالا این امکان را به شما می دهد تا به راحتی مخاطبین خود را مدیریت کرده و دسترسی کاملی بر آن ها داشته باشید. برنامه پیکسل فون با پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت همزمان توانسته است از رقبای خود سبقت گرفته و در صدر برنامه های مدیریت مخاطبین قرار گیرد. دیگر برای ضبط تماس ها نیاز به برنامه های جانبی ندارید زیرا این اپلیکیشن هوشمند این قابلیت بی نظیر را نیز در خود جای داده و توسط آن می توانید به راحتی تمامی تماس های خود را به صورت خودکار ضبط کنید.

  دیگر نگران پیام ها و تماس های تبلیغاتی و مزاحم نباشید زیرا تنها کافیست شماره مورد نظر خود را به لیست سیاه برنامه اضافه کنید و دیگر تماس و پیامی از آن شماره دریافت نکنید، رابط کاربری منحصر به فرد برنامه حسی خوب و آرامش بخشی را در مدیریت مخاطبین به شما القاء می کند. می توانید از تم های موجود در برنامه استفاده کرده و محیط آن را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید. بهتر است از قابلیت بی نظیر Track caller location به سادگی نگذریم زیرا به وسیله آن می توان به راحتی مکان فرد تماس گیرنده را فهمید و پیدا کرد. از موتور جست و جوی هوشمند PixelPhone استفاده کرده و تماس های برقرار شده در تاریخ های گذشته را به راحتی پیدا کنید.

    دانلود Jongla Messenger 2.9.4 مسنجر رایگان و امن جونگلا برای اندروید

  امکانات برنامه مدیریت مخاطبین PixelPhone Pro اندروید:

  • جستجوی سریع و شماره گیری سریع با استفاده از بهترین QWERTY و شماره گیر T9
  • رابط کاربری سفارشی با قابلیت شخصی سازی، DIY، رنگ سیم کارت ها و…
  • مسدود کردن تماس های ناخواسته با سیستم حرفه ای ضد اسپم
  • قابلیت بی نظیر ضبط تمامی تماس ها به صورت خودکار
  • نمایش شناسه تماس گیرنده و مکان تماس گیرنده
  • پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت همزمان
  • نوار جست و جوی سریع و هوشمند برنامه
  • پشتیبانی از شماره تماس های اضطراری
  • پشتیبانی از شماره گیری سریع

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پیشرفته و پولی اپلیکیشن پیکسل فون را به صورت رایگان از وب سایت “اندروید ایران” دریافت کرده و مدیریتی منحصر به فرد برروی مخاطبین خود داشته باشید.

  دانلود فایل نصب
  +2.3
  8.8 مگابایت

  دانلود PixelPhone Pro 3.9.9.10 برنامه مدیریت مخاطبین پیکسل فون اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/pixelphone-pro/

  کلمات کلیدی : رابط هم موضوع () (در , ? [] { } ، آذر آرامش آن ارتباطات, از است استفاده اسپم قابلیت اضافه اضطراری پشتیبانی افزار القاء امن امکان اندروید اندروید جستجوی اندروید دوشنبه اندرویدامکانات اپلیکیشن اپلیکیشن پیکسل اکنون ای ایران این با باشید باشید بالا بخشی بر برای برروی برقرار برنامه برنامه پشتیبانی برنامه پیکسل به بهتر بهترین بوده بی تا تاریخ تاریخچه تبلیغاتی تم تماس تمامی تنها توان توانایی توانسته توانید توسط جانبی جای جدیدترین جست جونگلا جوی حذف حرفه حسی خطا خوب خود خودکار خودکار نمایش داده داشته دانلود در دریافت دسترسی دهد دو دیگر را رابط راحتی راهنمای رایگان رقبای رنگ زیرا سادگی سازی سازی، سایت سبقت سریع سریع و… سفارشی سلیقه سیاه سیستم سیم شخصی شده شما شماره شناسه صدر صورت ضبط ضد عامل فایل فرد فهمید فون قابلیت قرار لایسنس لیست محیط مخاطبین مدیریت مدیریتی مدیریتی, مزاحم مسنجر مطابق منتشر منحصر موتور موجود مورد مکان مگابایت می ناخواسته نباشید ندارید نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظر نظیر نکنید، نگذریم نگران نیاز نیاز) نیز ها های همزمان همزمان نوار هوشمند و وب وسیله ویژگی و… مسدود پشتیبانی پلی پولی پیام پیامی پیدا پیشرفته پیکسل کاربری کارت کافیست کاملی کرد کردن کرده کند کنید کنید کنید دیگر کنید کنید فروشگاه گذشته گرفته گزارش گوگل گیر گیرد گیرنده گیرنده پشتیبانی گیری

   

  

  اخبار تکنولوژی

  پوست پرتقال

  عکس نوزادان

  نشانه ارضا شدن در زنان

  آگهی های استخدامی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :