دانلود Plann : Schedule Instagram 2.0.0 زمان‌ بندی پست اینستاگرام

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Plann : Schedule Instagram 2.0.0 زمان‌ بندی پست اینستاگرام
 •  

  دانلود Plann : Schedule Instagram 2.0.0 زمان‌ بندی پست اینستاگرامPlann : Schedule Instagram نرم افزار فوق العاده که به کاربران اینستاگرام امکان زمان بندی پست ها را می دهد. اگر شما هم یک پروفایل پرطرفدار در اینستاگرام داشته باشید حتما کاربران زیادی منتظر پست های جدید شما هستند، اما خوب برای هر فردی ممکن است که مواقعی پیش بیاید که نتواند به اینترنت و رسانه اجتماعی دسترسی داشته باشد، اما دیگران نگران این موضوع نباشید. چرا که با برنامه Plann می توانید پست های اینستاگرام خود را به سادگی زمان بندی کنید. اگر شما هم به دنبال زمان بندی پست های اینستاگرام هستید؛ ابزار Plann بهترین عملکرد را به شما ارائه خواهد داد.

  مدیریت زمان بندی پست های اینستاگرام با Plann : Schedule Instagram

  دیگر سایت های آنلاینی که با دریافت هزینه های گزاف پروفایل شما را مدیریت می کنند فراموش کنید، چرا که با برنامه زمان‌ بندی پست اینستاگرام Plann دیگر نیازی به صرف این هزینه ها نیست و این برنامه حتی امکاناتی فراتر از آن ها را به شما ارائه خواهد کرد. به کمک آن می توانید پست های خود را جلوتر از زمان برنامه ریزی و ارسال نمایید و هشتگ های خود را به سادگی ذخیره کنید و به طور کلی اکانت خود را بدون صرف هزینه های بالا مدیریت کنید.

  بنابراین این برنامه برای تمام افرادی که در اینستاگرام فالورهای تعداد بالایی دارند می تواند بسیار مفید واقع شود و این دسته افراد مدیریت راحت تری بر اکانت خود خواهند داشت. شاید اصلی ترین تفاوت برنامه Plann : Instagram Scheduler که منجر به برتری آن نسبت به سایر ارائه دهنده های سرویس آنلاین در تامین منبع های چشم نواز برای اینستاگرام شما باشد که می تواند مخاطبان شما را راضی نگه دارد و حتی برای شما مخاطب های بیشتری نیز جذب کند.

    دانلود ShareDownloader Pro 2.3.22 نرم افزار دانلود از سایت های اشتراک فایل اندروید

  ویژگی های برنامه Plann : Schedule Instagram اندروید:

  • نوار اطلاع رسانی برای ارسال پست با خیالی آسوده تر در اینستاگرام
  • کشیدن و رها کردن عکس برای انتخاب بهترین منبع اینستاگرام شما
  • امکان انتخاب گالری اینستاگرام با بیش از 120 عکس
  • طرح های بصری و رنگی برای مدیریت بهتر بر اکانت
  • بدون هزینه های اشتراک و محدودیت های ماهانه
  • برنامه ریزی ارسال پست در اینستاگرام
  • امکان نوشتن توضیح برای تصاویر
  • ذخیره هشتگ های شما

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و بهترین برنامه ریز اینستاگرام Plann : Schedule Instagram را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و مدیریت کاملی بر زمان بندی پست های اینستاگرام خود داشته باشید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  7.4 مگابایت

  دانلود Plann : Schedule Instagram 2.0.0 زمان‌ بندی پست اینستاگرام

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/plann-schedule-instagram/

  کلمات کلیدی : دیگر هم موضوع () (در , ? { } آسوده آن آنلاین آنلاینی ابزار اجتماعی ارائه ارسال از است استفاده اشتراک اصلی اطلاع افراد افرادی افزار العاده اما امکان امکاناتی انتخاب اندروید اندروید نوار اندروید دوشنبه اندرویدویژگی اکانت اکانت بدون اکنون اگر ایران این اینترنت اینستاگرام اینستاگرام امکان اینستاگرام کشیدن با باشد باشد، باشید باشید بالا بالایی بدون بر برای برتری برنامه بسیار بصری بندی به بهتر بهترین بیاید بیش بیشتری تامین تر تری ترین تصاویر ذخیره تعداد تفاوت تمام تواند توانید توضیح جدید جدیدترین جذب جلوتر حتما حتی حذف خطا خواهد خواهند خوب خود خیالی داد مدیریت دارد دارند داشت داشته دانلود در دریافت دسترسی دسته دنبال دهد دهنده دی دیگر دیگران ذخیره را راحت راضی راهنمای رسانه رسانی رنگی رها ریز ریزی زمان زمان‌ زیادی سادگی سایت سایر سرویس شاید شما شما و… شما امکان شود صرف صورت طور عملکرد عکس عکس طرح فالورهای فایل فراتر فراموش فردی فوق لایسنس ماهانه برنامه محدودیت مخاطب مخاطبان مدیریت مفید ممکن منبع منتظر منجر مواقعی موضوع مگابایت می نباشید نتواند نرم نسبت نسخه نصب + نصب برای نظر نمایید نواز نوشتن نگران نگه نیاز) نیازی نیز نیست ها های هر هزینه هستند، هستید؛ هشتگ هم و واقع وب پرطرفدار پروفایل پریمیوم پست پلی پیش چرا چشم کاربران کاربردی, کاملی کرد کردن کلی کمک کند کنند کنید کنید بنابراین کنید کنید فروشگاه کنید، که گالری گزارش گزاف گوگل یک

   

  

  دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  طرز تهیه حلیم بادمجان

  بیوگرافی سردار ازمون

  کافئین در قهوه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :