دانلود quickReply Pro 3.27 برنامه پاسخ سریع به پیام های دریافتی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود quickReply Pro 3.27 برنامه پاسخ سریع به پیام های دریافتی اندروید
 •  

  دانلود quickReply Pro 3.27 برنامه پاسخ سریع به پیام های دریافتی اندروید

  quickReply (chatHeads) برنامه ای برای ارسال پاسخ سریع بدون باز کردن اپلیکیشن های پیام رسانی است که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. از قابلیت های این برنامه می توان به پشتیبانی از برنامه های WhatsApp, Telegram, Threema, Skype, Line, WeChat, Kik, EvolveSms, YAATA, Textra, ChompSms, Hangouts و… اشاره کرد. با نصب این برنامه می توان بدون وارد شدن به اپلیکیشن های پیام رسانی همچون تلگرام، واتس اپ و… به پیام های ارسال شده پاسخ داد و یا از پیام های از پیش تعریف شده استفاده کرد.

  پس از دریافت هر پیام صفحه پاپ آپی متعلق به آن پیام رسان بر روی دیوایس شما نمایش داده شده که می توانید به راحتی به پیام های دریافتی در کوتاه ترین زمان پاسخ دهید. اگر شما جزو افرادی هستید که برنامه های پیام رسان زیادی را بر روی دیوایس خود نصب می کنید و با افراد بسیاری در ارتباط هستید ما به شما نصب quickReply را پیشنهاد می دهیم؛ زیرا علاوه بر صرفه جویی در زمان و باز کردن متعدد برنامه ها می توانید به سرعت به پیام های دریافتی پاسخ دهید. می توانید متن ثابتی را همانند امضاهای دیجیتال برای برنامه تعریف کرده تا به صورت خودکار آن متن به پایان پاسخ های شما در جواب پیام های دریافتی اضافه شود.

  ویژگی های برنامه کوئیک ریپلی – پاسخ سریع quickReply اندروید:

  • علامت گذاری پیام ها به عنوان خوانده شده در تلگرام و دیگر پیام رسان ها
  • اضافه کردن دکمه پاسخ برای سیستم اطلاعیه ها
  • اطلاعیه های جداگانه برای هر تماس
  • طرح مسنجر بر روی صفحات پاپ آپ
  • پاسخ دادن بدون باز کردن برنامه
  • ارسال پیام از پیش تعریف شده
  • ارسال پاسخ سریع

    آموزش جلوگیری از دانلود خودکار تصاویر و فایل در تلگرام کامپیوتر و اندروید

  و….
  quickReply توانسته است امتیاز 4.0 را از گوگل پلی دریافت نماید، که هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه Pro و آنلاک شده این برنامه بسیار کاربردی را به صورت رایگان از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +5.0
  3.9 مگابایت

  دانلود quickReply Pro 3.27 برنامه پاسخ سریع به پیام های دریافتی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/quickreply-pro/

  کلمات کلیدی : موضوع () (در , ? { } آذر آموزش آن آنلاک آپ پاسخ آپی ارتباط ارتباطات, ارسال از است استفاده اشاره اضافه اطلاعیه افراد افرادی افزار امتیاز امضاهای اندروید اندروید علامت اندروید چهارشنبه اندرویدو… اپ اپلیکیشن اکنون اگر ای ایران این با باز بدون بر برای برنامه برنامه ارسال بسیار بسیاری به تا ترین تصاویر تعریف تلگرام تلگرام، تماس طرح توان توانسته توانید ثابتی جداگانه جدیدترین جزو جلوگیری جواب جویی حذف خطا خوانده خود خودکار داد دادن داده دانلود در دریافت دریافتی دهید دهیم؛ دکمه دیجیتال دیوایس دیگر را راحتی راهنمای رایگان رسان رسانی روی ریپلی زمان زیادی زیرا سایت سرعت سریع سریع سیستم شدن شده شده ارسال شما شود ویژگی صرفه صفحات صفحه صورت عامل علاوه عنوان فایل قابلیت لایسنس ما متعدد متعلق متن مسنجر منتشر مگابایت می نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نماید، نمایش نمایید نیاز) ها ها اضافه ها اطلاعیه های هر هستید هم همانند همچون و واتس وارد وب و… پاسخ پاپ پایان پشتیبانی پلی پیام پیش پیشنهاد کاربردی کامپیوتر کرد کرد پس کردن کرده کنید کنید کنید فروشگاه که کوئیک کوتاه گذاری گزارش گوگل یا

   

  

  خشکی واژن

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  خوشتیپ ترین مرد

  قرص ضد استرس

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :