دانلود ScanWritr Pro: docs, scan, fax 2.7.3 برنامه اسکنر حرفه ای اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود ScanWritr Pro: docs, scan, fax 2.7.3 برنامه اسکنر حرفه ای اندروید
 •  

  ScanWritr Pro: docs, scan, fax اسکنر حرفه ای و قدرتمند برای اندروید می باشد و علاوه بر امکان اسکن فایل توسط آن کارهایی مانند ارسال فکس، خواندن فایل های پی دی اف، پرینت و… را ممکن می سازد. همه ما دیگر عادت کرده ایم که بسیاری از کارهای خود را توسط گوشی های هوشمند انجام دهیم. از جمله کارهایی که در طول روز ممکن است استفاده از آن مخصوصا برای افراد دانشجو یا کارمند بسیار پیش آمده باشد، اسکن فایل ها می باشد. بسیاری از ما برای وارد کردن اطلاعاتی مانند شناسنامه یا کارت ملی خود در محیط اینترنت نیاز به اسکن آن ها داریم، اما نکته ای که وجود دارد دسترسی به دستگاه های اسکنر است چرا که معمولا دسترسی به دستگاه های اسکنر کار سختی می باشد و همچنین خرید آن ها نیز توجیه اقتصادی ندارد اما راه حل این موضوع چیست؟ آیا امکان اسکن فایل ها بدون استفاده از دستگاه های اسکنر وجود دارد؟

  برنامه ScanWritr Pro بهترین گزینه برای استفاده در محیط های خانگی، کاری و تحصیلی می باشد و به شما کمک می کند تا فایل هایی مانند مقالات، یادداشت ها، کارت گارانتی و… را به کمک موبایل خود اسکن و در گوشی خود ذخیره سازی نمایید. این اپلیکیشن با استفاده از دوربین موبایل شما فایل های شما را اسکن می کند و با فرمت دلخواه در گوشی ذخیره می کند. هم چنین شما می توانید پس از اسکن فایل های مورد نظر خود و ذخیره سازی آن ها از طریق همین برنامه متن های دلخواه خود را به صورت دیجیتالی از طریق نوشتن متن در عکس ذخیره کنید، پس از انجام این کارها، می توانید عکس خود را برای دیگران فکس کنید یا در صورت دلخواه آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

    دانلود Callgram 1.2.4 کالگرام – اضافه کردن تماس صوتی به تلگرام

  ویژگی های اپلیکیشن ScanWritr PRO: scan, PDF, fax اندروید:

  • اضافه کردن فایل ها با فرمت های گوناگون (pdf، doc، docx، pptx، odt، ods، odp، csv، svg، hwp)
  • امکان ارسال در شبکه های اجتماعی نظیر Facebook ،Twitter و LinkedIn
  • به اشتراک گذاری در سرویس های ابری مانند دراپ باکس و گوگل داریو
  • اضافه کردن متن به عکس های ذخیره سازی شده
  • امکان ارسال فکس (نیاز به خرید نشانگر فکس)
  • اسکن فایل ها با استفاده از دوربین گوشی
  • چاپ با استفاده از Google Cloud Print
  • امکان اضافه کردن امضای الکترونیک
  • تبدیل فایل ها به فرمت پی دی اف
  • تنظیم اتوماتیک ابعاد صفحه


  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پولی برنامه ScanWritr Pro: docs, scan, fax را به صورت کاملا رایگان از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید و کارهای خود را با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهید و دیگر برای اسکن یک فایل نیاز به رفتن به بیرون از خانه را نداشته باشید!

  دانلود فایل نصب
  +2.3.3
  15.6 مگابایت

  دانلود ScanWritr Pro: docs, scan, fax 2.7.3 برنامه اسکنر حرفه ای اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/scanwritr-pro-android/

  کلمات کلیدی : امکان به هم موضوع () (، (در (نیاز ) امکان , ? { } ، آذر آفیس, آمده آن آیا ابری ابزار, ابعاد اتوماتیک اجتماعی ارسال از است استفاده اسکن اسکنر اشتراک اضافه اطلاعاتی اف تنظیم اف، افراد افزار اقتصادی الکترونیک تبدیل اما امضای امکان انجام اندروید اندروید اضافه اندروید دوشنبه اپلیکیشن اکنون ای ایران ایم این اینترنت با باشد باشد، باشید باکس بدون بر برای برنامه بسیار بسیاری به بهترین بگذارید بیرون بیشتری تا تحصیلی تلگرامویژگی تماس توانید توجیه توسط جدیدترین جمله حذف حرفه حل خانه خانگی، خرید خطا خواندن خود دارد دارد؟ داریم، داریو اضافه دانشجو دانلود در دراپ دریافت دسترسی دستگاه دلخواه دهید دهیم دوربین دوستان دی دیجیتالی دیگر دیگران ذخیره را راه راهنمای رایگان رفتن روز سازد سازی سایت سختی سرعت سرویس سهولت شبکه شده امکان شما شناسنامه صفحه صوتی صورت طریق طول عادت علاوه عکس فایل فرمت فکس فکس) اسکن فکس، قدرتمند لایسنس ما مانند متن محیط مخصوصا معمولا مقالات، ملی ممکن موبایل مورد موضوع مگابایت می ندارد نداشته نرم نسخه نشانگر نصب + نصب برای نظر نظر نظیر نمایید نوشتن نکته نیاز نیاز) نیز ها ها، های هایی هم همه همچنین همین هوشمند و وارد وب وجود پرینت پس پلی پولی پی پیش چرا چنین چیست؟ کار کاربردی, کارت کارمند کارها، کارهای کارهایی کاری کالگرام کاملا کردن کرده کمک کند کنید کنید کنید فروشگاه کنید، که گارانتی گذاری گزارش گزینه گوشی گوشی چاپ گوناگون گوگل یا یادداشت یک

   

  

  عکس آسمان و ابر

  شعر نو

  آموزس سس سالسا

  رضا قوچان نژاد و همسرش

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :