دانلود School Assistant + 2.0.2.10 نرم افزار دستیار مدرسه برای اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود School Assistant + 2.0.2.10 نرم افزار دستیار مدرسه برای اندروید
 •  

  دانلود School Assistant + 2.0.2.10 نرم افزار دستیار مدرسه برای اندرویدSchool Assistant + Plus همان طور که از نامش پیداست برنامه ای برای کمک به فعالیت های دانش آموزی شما می باشد و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. به کمک این برنامه می توانید از امتحان های آینده خود اطلاع پیدا کنید و آن ها را فراموش نکنید و بتوانید بهترین نمره کلاس را به دست آورید. اگر شما دانش آموز یا دانشجو باشید یا پیش از این تحصیلات خود را به پایان رسانده باشید حتما برای شما هم پیش آمده است که یک بار به دلیل فراموش روز امتحان تعیین شده توسط استاد آن درس را نخوانده باشید و نمره پایینی از آن درس گرفته باشید، یا اینکه زمانی که در کلاس حضور دارید به یک باره گوشی شما زنگ خورده و باعث مزاحمت کلاس شده باشد. اما با نصب نرم افزار School Assistant قادر خواهید بود تا به راحتی این گونه مشکلات را حل کرده و با برنامه ریزی در کلاس های درس حاضر شوید تا بهترین نمره را کسب کنید.

  برنامه ریزی کلاس های درسی با اپلیکیشن School Assistant

  علاوه بر آن برنامه School Assistant با برنامه ریزی ساعت هایی که شما در کلاس درس هستید، گوشی شما را به طور اتوماتیک به حالت سایلنت می برد و پس از پایان کلاس آن را به حالت معمولی باز می گرداند. این قابلیت ها در کنار قابلیت هایی مانند سینک شدن با تقویم گوگل، ویجت های متنوع و امکان گذاشتن رمز عبور باعث می شود تا این برنامه برای شما دانش آموزان به یک دستیار خوب تبدیل شود و شما را در تحصیل یاری کند.

    دانلود Phone Tester Premium 2.0.9 بررسی اطلاعات و مشخصات گوشی اندروید

  ویژگی های نرم افزار School Assistant اندروید:

  • ارزیابی نمرات گرفته شده و تحلیل آن ها
  • امکان گذاشتن رمز عبور برای ورود
  • کنترل بهتر و پیش بینی نمرات
  • آیکون های ویژه و اختصاصی
  • ارائه ارزیابی های گوناگون
  • پشتیبانی از تقویم گوگل
  • پشتیبانی از گوگل درایو
  • پشتیبانی از چند کاربر
  • بدون تبلیغات

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن School Assistant را از سرور پرسرعت وب سایت اندروید ایران دانلود کنید و پس از نصب این برنامه با خیال راحت به درس خواندن بپردازید و مطمئن باشید که هرگز امتحانی را فراموش نخواهید کرد و همیشه بهترین نمرات را در کلاس کسب می کنید و دانش آموز نخبه خواهید بود!

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  6.5 مگابایت

  دانلود School Assistant + 2.0.2.10 نرم افزار دستیار مدرسه برای اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/school-assistant/

  کلمات کلیدی : علاوه موضوع () (در + , ? { } آمده آموز آموزان آموزی آن آورید آینده اتوماتیک اختصاصی ارائه ارزیابی از است استاد استفاده اطلاع اطلاعات افزار اما امتحان امتحانی امکان اندروید اندروید ارزیابی اندروید شنبه اندرویدویژگی اپلیکیشن اکنون اگر ای ایران این اینکه با بار باره باز باشد باشید باشید، باعث بتوانید بر برای برد بررسی برنامه به بهتر بهترین بود بود بپردازید بینی تا تبدیل تبلیغات هم تحصیل تحصیلات تحلیل تعیین تقویم توانید توسط جدیدترین حاضر حالت حتما حذف حضور حل خطا خواندن خواهید خوب خود خورده خیال دارید دانش دانشجو دانلود در درایو پشتیبانی درس درسی دست دستیار دلیل دی را راحت راحتی راهنمای رسانده رمز روز ریاضی ریزی زمانی زنگ ساعت سایت سایلنت سرور سیستم سینک شدن شده شما شود شوید صورت طور عامل عبور عرضه فایل فراموش فعالیت قابلیت قادر لایسنس مانند متنوع مدرسه مدیریتی, مزاحمت مسائل مشخصات مشکلات مطمئن معمولی مگابایت می نامش نخبه نخوانده نخواهید نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نمرات نمرات آیکون نمره نکنید نیاز) ها ها امکان های هایی هرگز هستید، هم همان همیشه و وب ورود کنترل ویجت ویژه پایان پایینی پرسرعت پریمیوم پس پلی پیدا پیداست پیش چند کاربر بدون کاربردی, کرد کرده کسب کلاس کمک کنار کند کنید کنید برنامه کنید کنید فروشگاه که گذاشتن گرداند گرفته گزارش گوشی گوناگون پشتیبانی گونه گوگل گوگل پشتیبانی گوگل، یا یاری یک

   

  

  ياس دانلود

  قوانین فنگ شویی اتاق‌ خواب

  استخدام

  جدیدترین آگهی های استخدام

  رضا قوچان نژاد و همسرش

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :