دانلود Slideshow Maker Premium 12.7 برنامه ساخت اسلایدشو اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Slideshow Maker Premium 12.7 برنامه ساخت اسلایدشو اندروید
 •  

  دانلود Slideshow Maker Premium 12.7 برنامه ساخت اسلایدشو اندروید
  Slideshow Maker Premium به فارسی اسلاید شو میکر برنامه ای در زمینه ساخت اسلاید شو برای سیستم عامل اندروید می باشد که به شما کمک می کند تا با سرعت و به سادگی از عکس های خود اسلایدشو تهیه کنید. امروزه دیگر آلبوم ها در زندگی ما کاربرد چندانی ندارند و در خانه کمتر کسی آلبوم های عکاسی پیدا می شود، چرا که با دیجیتال شدن عکس ها و ذخیره سازی آن ها در کامپیوتر و گوشی های موبایل عملا دیگر نیازی به آن ها وجود ندارد. اما مسلما دیدن عکس ها در یک آلبوم بسیار لذت بخش است و می تواند خاطرات زیادی را برای ما زنده کند و اوقات خوبی را برای ما ایجاد کند. شاید دیگر نتوان آلبوم معمولی ایجاد کرد، اما می توان اسلایدشو هایی برای عکس های ذخیره شده در گوشی ایجاد کرد و عکس هایی با یک موضوع را در یک مکان ذخیره کرد و درست مانند آلبوم آن ها را در گوشی خود نگه داری کرد.

  در این برنامه زیبا بیش از 100 استیکر مختلف وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید و برای دسترسی به استیکرهای بیشتر می توانید در اینترنت از طریق خود برنامه به جست و جو بپردازید، علاوه بر این موضوع امکان نوشتن متن با بیش از 55 فونت گوناگون در عکس ها وجود دارد که می توانید توضیحات مربوط به عکس ها را در آن ها یادداشت نمایید. در کل می توان گفت برنامه Slideshow Maker به شما کمک می کند تا یک آلبوم را در گوشی هوشمند خود ایجاد کنید و از دیدن عکس های خود لذت ببرید.

    دانلود Smokenote Pro – Quit Smoking 2.15 برنامه ترک سیگار اندروید

  ویژگی های نرم افزار Slideshow Maker اندروید:

  • امکان اضافه کردن بیش از 100 استیکر و استیکرهای بیش تر از طریق اینترنت
  • امکان اجرای ویدیوی اسلاید شود بلافاصله پس از وارد کردن عکس ها
  • امکان اضافه کردن عکس به تعداد دلخواه از گالری، دوربین یا اینترنت
  • امکان اضافه کردن متن به عکس ها با بیش از 55 فونت گوناگون
  • امکان اشتراک گذاری اسلاید شو با دوستان و آشنایان
  • وجود استایل های گوناگون ساخت ویدیو و انیمیشن
  • امکان ویرایش ویدیو ها، حتی پس از ساخت آن ها
  • فیلترهای گوناگون برای بالا بردن کیفیت عکس
  • بدون ذخیره اطلاعات شخصی درون برنامه
  • امکان اضافه کردن موزیک به اسلاید شو
  • رابط کاربری ساده و مخاطب پسند

  و….هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه فول آنلاک شده (تمامی قابلیت ها) برنامه فوق العاده Slideshow Maker را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و علاوه بر استفاده از ویژگی های فوق العاده آن از ساخت اسلایدشوهای زیبا و متنوع لذت ببرید و این بار عکس های خود را درست مانند یک آلبوم به دوستان خود نشان دهید و با آن ها به اشتراک بگذارید.

  دانلود فایل نصب
  +3.0
  19.1 مگابایت

  دانلود Slideshow Maker Premium 12.7 برنامه ساخت اسلایدشو اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/slideshow-maker/

  کلمات کلیدی : موضوع () (تمامی (در , ? { } آشنایان وجود آلبوم آن آنلاک اجرای از است استایل استفاده استیکر استیکرهای اسلاید اسلایدشو اسلایدشوهای اشتراک اضافه اطلاعات افزار العاده اما امروزه امکان اندروید اندروید امکان اندروید پنج اندرویدویژگی انیمیشن امکان اوقات اکنون ای ایجاد ایران این اینترنت اینترنت امکان با بار باشد بالا ببرید ببرید بخش بر برای بردن برنامه برنامه امکان بسیار بلافاصله به بپردازید، بگذارید بیش بیشتر تا تر ترک تعداد تهیه توان تواند توانید توضیحات جدیدترین جست جو حتی حذف خاطرات خانه خطا خوبی خود دارد داری دانلود در درست درون دریافت دسترسی دلخواه دهید دوربین دوستان دی دیجیتال دیدن دیگر ذخیره را راهنمای زمینه زنده زندگی زیادی زیبا ساخت ساده سادگی سازی سایت سرعت سیستم سیگار شاید شخصی شدن شده شما شنبه شو شو رابط شود شود، صورت طریق عامل علاوه عملا عکاسی عکاسی, عکس عکس بدون فارسی فایل فوق فول فونت فیلم, قابلیت لایسنس لذت ما مانند متن متنوع مخاطب مختلف مربوط مسلما معمولی موبایل موزیک موضوع مکان مگابایت می میکر نتوان ندارد ندارند نرم نسخه نشان نصب + نصب برای نظر نمایید نوشتن نگه نیاز) نیازی ها ها امکان ها فیلترهای ها) ها، های هایی هوشمند و وارد وب وجود ویدیو ویدیوی ویرایش ویژگی پس پسند و…هم پلی پیدا پیک چرا چندانی کاربرد کاربری کامپیوتر کرد کرد در کرد، کردن کسی کل کلاژ کمتر کمک کند کنید کنید کنید فروشگاه که کیفیت گالری، گذاری گزارش گفت گوشی گوناگون گوناگون امکان گوگل یا یادداشت یک

   

  

  ته چین ماکارونی

  بهنوش طباطبایی بعد از طلاق

  اس ام اس فلسفی

  هیپنوتیزم چیست

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :