دانلود Speed Up Swap 1.7-pro برنامه افزایش سرعت رم اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Speed Up Swap 1.7-pro برنامه افزایش سرعت رم اندروید
 •  

  دانلود Speed Up Swap 1.7-pro برنامه افزایش سرعت رم اندرویدSpeed Up Swap PRO (root) برنامه ای کاربردی برای افزایش سرعت رم دستگاه های هوشمند اندرویدی می باشد. تاکنون برنامه های بسیاری برای افزایش سرعت دستگاه در مارکت های اندرویدی و همچنین وب سایت اندروید ایران منتشر شده اند که نحوه کار آن ها قالبا متوقف کردن برنامه های پس زمینه و در حال اجرا می باشد و با استفاده از این روش سرعت دستگاه را افزایش می دهند. اما این روش خود باعث افزایش مصرف باتری می شود زیرا پس از متوقف کردن برنامه دستگاه شما میزان زیادی باتری برای اجرای برنامه های اصلی دستگاهتان مصرف می کند.

  با استفاده از این نرم افزار Speed Up Swap می توانید حافظه رم گوشی را پاک سازی کنید تا با سرعت بسیار بالاتری به بخش های مختلف آن دسترسی داشته باشید، این برنامه قادر است تا حافظه رم گوشی را به بهترین حالت انعطاف پذیری در آورده و آن را از وجود فایل های زائد و بدون استفاده پاکسازی کند تا سرعت عمل گوشی به طرز چشم گیری افزایش یابد. اپلیکیشن Speed Up Swap با استفاده از سیستم هوشمند خود تنها در چند ثانیه با دسته بندی فایل های اجرایی سرعت دستگاهتان را به صورت محسوسی افزایش می دهد، افزایش سرعت ناشی از استفاده از برنامه اسپید آپ بر خلاف دیگر برنامه ها مداوم و پایدار بوده و تجربه ای جدید را در میان برنامه های افزایش سرعت در اختیار شما قرار می دهد. پس از هر بوت برنامه را اجرا کرده تا با بهینه سازی تنظیمات و فایل های اجرایی و هر گونه عملیات اضافی سرعت گوشی اندرویدی خود را بهبود ببخشید.

    دانلود GO Locker vip 6.06 لاک اسکرین گو لاکر اندروید

  ویژگی های اپلیکیشن Speed Up Swap اندروید:

  • پایداری افزایش سرعت نسبت به برنامه های مشابه
  • افزایش سرعت و بهبود پاسخ گویی به دستورات
  • از بین بردن فایل های اضافی در حال اجرا
  • بهینه سازی تنظیمات پس از هر بوت
  • دسته بندی فایل های اجرایی رم
  • محیط ساده و بدون ابهام

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و PRO برنامه Speed Up Swap NoAds (root) را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +2.3.3
  1.7 مگابایت

  دانلود Speed Up Swap 1.7-pro برنامه افزایش سرعت رم اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/speed-up-swap-pro/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آن آورده آپ ابزار, ابهام و… اجرا اجرا بهینه اجرای اجرایی اختیار از است استفاده اسپید اسکرین اصلی اضافی افزار افزایش اما اند اندروید اندروید پایداری اندروید شنبه اندرویدویژگی اندرویدی انعطاف اپلیکیشن اکنون ای ایران این با باتری بازی باشد باشید، باعث بالاتری ببخشید بخش بدون بر برای بردن برنامه بسیار بسیاری بندی به بهبود بهترین بهینه بوت بوت دسته بوده بوستر بین تا تاکنون تجربه تنظیمات تنها توانید ثانیه جدید جدیدترین حافظه حال حالت حذف خطا خلاف خود داشته دانلود در دریافت دسترسی دسته دستورات از دستگاه دستگاهتان دهد دهد، دهند دی دیگر را راهنمای رایگان رم رم محیط روش زائد زمینه زیادی زیرا ساده سازی سایت سرعت سیستم شده شما شود صورت طرز عمل عملیات فایل قادر قالبا قرار لاک لاکر لایسنس مارکت متوقف محسوسی مختلف مداوم مشابه افزایش مصرف منتشر مگابایت می میان میزان ناشی نحوه نرم نسبت نسخه نصب + نصب برای نظر نمائید نیاز) ها های هر همچنین هوشمند و وب وجود پاسخ پاک پاکسازی پایدار پذیری پریمیوم پس پلی چشم چند کار کاربردی کردن کرده کند کند با کنید کنید کنید فروشگاه که گزارش گو گوشی گونه گوگل گویی گیری گیم یابد

   

  

  اشعار تصویری

  زیرنویس فارسی

  مدل مبلمان های شیک

  قرص ضد استرس

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :