دانلود Supercharged 1.1.6460 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود

 

 • دانلود Supercharged 1.1.6460 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود
 •  

  توجه :

  dlandroid.ir ایــن اپلیکیشن پربازدیدرا be شما پیشنهاد می کــنــد !

  دانلود Supercharged 1.1.6460 بازی ماشین فوتبالیست اندروید + دیتا + مود

  Supercharged بازی سوپر شارژ عنوانی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی ورزشی و فوتبال بــرای گوشی های اندرویدی می باشد ke می تواند بــرای مدت ها شما ra سرگرم کند. در ایــن بازی خبری از بازیکنان خوش قامت فوتبالیست نـیـسـت و ماشین های مسابقه جایگزین آن ها شده اند؛ شاید گیم پلی بازی بسیاری ra be یاد فیفا استریت بیاندازد چرا ke محیط های بازی و همچنین سبک آن be ایــن بازی شباهت های بسیاری دارد. در بازی شما بــایــد کنترل یک ماشین مسابقه ra be دست بگیرید و آن ra در راستای یک توپ عظیم ke ابعاد آن بسیار بزرگ تر از ماشین ها است؛ هدایت کنید؛ پــس از حرکت be سمت توپ می توانید از حرکات مختلفی بــرای ضربه زدن be آن استفاده کنید.

  می توانید خیلی ساده ba سرعت be سمت توپ رفته و be آن ضربه بزنید و ya بپرید و ماشین ra در جهت توپ بچرخانید تا پشت آن be توپ ضربه وارد کند. حــتـی می توانید پرشی کنید و ba استفاده از نیترو در آسمان پرواز کنید تا خود ra be توپی ke در هوا غوطه ور است؛ برسانید. شاید فکر کنید ke گیم پلی یازی اندروید Supercharged بسیار آسان اســت امــا در حقیقت چنین نـیـسـت و بــایــد ساعات بسیاری ra صرف کنید تا بتوانید کنترل بهتری نسبت be ماشین و توپ be دست آورید؛ علاوه بر ایــن می توانید دوربین بازی ra روی ماشین و ya توپ قفل کرده و در مواقع مورد نیاز از ایــن دو زاویه دید متفاوت be بهترین نحو استفاده کنید.

  در گوشه و کنار محیط بازی ماشین فوتبالیست بسته های افزایش قدرت بــرای ماشین ها وجود دارند و ba be دست آوردن آن ها شارژ نیتروی ماشین تان پر می شــود و می توانید در صورت لزوم از سرعت بیشتری بهره مند شوید. ماشین های موجود در بازی ساده نیستند و هــر کدام دارای قابلیت های یکسانی هستند. هــمــه ماشین ها می توانند پرش کنند؛ در هوا بچرخند و از نیترو بــرای داشتن سرعت بیشتر استفاده نمایند. از قابلیت های جذاب بازی بخش آنلاین آن اســت ke می توانید ba تشکیل یک تیم ba دوستان خود ba سایر کاربران در سر تا سر دنیا رقابت کنید؛ علاوه بر گرافیک؛ موسیقی های بازی بسیار متناسب ba گیم پلی انتخاب شده اند و می توانید هنگام انــجـام بازی از آن ها نهایت لذت ra ببرید.

  ویژگی های بازی اندروید Supercharged :

  • شرکت در رقابت های فصلی؛ تورنمنت ها و بهبود رده خود میان بازیکنان در سر تا سر دنیا
  • تجربه ای بی نظیر از رانندگی سریع؛ ترمز؛ پرش ba ماشین و غیره ایــن بار در زمین فوتبال
  • دارای جلوه های صوتی و موسیقی های بازی بسیار متناسب ba گیم پلی
  • امکان تشکیل یک تیم 6 نفره ba دوستان خود ya رقابت کردن ba آن ها
  • دارای صحنه های منحصر be فرد و بسیار دیدنی در طی مراحل بازی
  • رقابتی مولتی پلیر و PVP ba با سایر کاربران در سر تا سر دنیا
  • امکان باز کردن ماشین های قدرتمند ba بازی کردن بیشتر
  • گرافیک اچ دی ba فضاسازی های واقعی و هیجان انگیز
  • استفاده از قدرت های مختلف هــر ماشین در زمین

  بازی جدید اندروید Supercharged ra می توان عنوانی هیجانی و فان دانست ke می تواند بــرای مدت ها علاقمندان بازی های ورزشی ra be خود سرگرم سازد تا از ایــن بازی نهایت لذت ra ببرند ke بــرای ایــن کار کافیست همین حالا جدیدترین و آخرین نسخه معمولی + نسخه مود – سکه بی نهایت به همراه فایل دیتا آن ra be طور رایگان از وب سایت dlandroid.ir دانلود کنید؛ همچنین می توانید ba مطالعه پست؛ مشاهده مقادیر درج شده در ابتدای پست؛ امتیاز کاربران در گوگل پلی و اسکرین شات های موجود بهترین تصمیم ra بــرای نصب بازی فوتبال سوپر شارژ بگیرید.

  دانلود بازی اندروید Supercharged (Unreleased)

  supercharged-games/

 • مطالب سایت های دیگر :
 • در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

  CLOSE
  CLOSE