دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو – ساخت شماره مجازی فیلیپین

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو – ساخت شماره مجازی فیلیپین
 •  

  تالک تو دریافت رایگان شماره مجازی فیلیپین

  تست شده با برنامه های تلگرامواتس اپ لاین

  + آموزش کامل تالک تو

  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین

  Talk2: FREE SMSتالک تو برنامه ای برای دریافت و ساخت رایگان شماره مجازی فیلیپین و همچنین امکان ارسال پیامک به صورت رایگان می باشد. البته باید توجه داشته باشید که برای این کار باید در فیلیپین زندگی کنید. اگر هم این گونه نیست، اصلا لازم به هیچ نگرانی نیست چرا که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید با کاربران دیگر که در سراسر جهان آن را نصب دارند به صورت رایگان تماس برقرار کنید یا برایشان پیامک ارسال کنید. به این ترتیب، می توانید از “تالک تو” به عنوان یک مسنجر بسیار عالی و کارآمد نیز استفاده کنید. تماس هایی که توسط مسنجر آن انجام می شود دارای کیفیت بسیار عالی و بالایی می باشند.

  شاید خیلی از شما برایتان اتفاق افتاده باشد که نیازمند یک شماره بجز شماره اصلی خودتان، آن هم در خارج از کشور باشید. سرویس های مختلفی در حوزه فعالیت می­کنند که از لحاظ سرویس­ دهی، واقعاً می­ توان آن­ ها را جزء بهترین­ ها به حساب آورد. از جمله آن­ ها می­ توان به Skype، Google Voice، و… اشاره کرد. اما هرکدام از آن ها برای ما که ساکن ایران هستیم، مشکلات به خصوصی دارند. یا از طریق شبکه های اجتماعی مثل وایبر، تلگرام، واتس آپ پیام های تبلیغاتی دریافت کرده باشید، اگر به شماره آن دقت کنید خواهید دید که با کد ایران (98+) شروع نشده اند و شماره خاصی مثل (****-***-***-63+) دارند. شما هم با استفاده از این نرم افزار می توانید یک شماره اختصاصی برای خود ثبت کنید و برای عضویت در شبکه های اجتماعی نظیر لاین و وایبر و … به جای شماره خود از شماره اختصاصی کشور فیلیپین استفاده کنید .
  ویژگی خوبی که این نرم افزار دارد، اینکه قابلیت دریافت پیامک رو هم داره و شما به راحتی می توانید کد فعالسازی مربوط به عضویت در شبکه های اجتماعی مذکور رو مستقیما در خود نرم افزار مشاهده کنید.

  کافیست خیلی ساده شماره همراه خود رو در برنامه Talk2 ثبت کنید تا برنامه اکانت شما را همراه با یک شماره اختصاصی با پیش شماره کشور فیلیپین فعال کند.

  برنامه تالک تو با برنامه های نظیر تلگرام، واتس اپ و لاین کاملا تست شده و به صورت آنی کد تائیده در برنامه ارسال شد.

    دانلود Find My Phone PRO 2.0 برنامه ردیابی گوشی از طریق شماره اندروید

  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپیننحوه فعال سازی Talk2

  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین برنامه Talk2: Own a Philippine Number را از سایت اندروید ایران دانلود و نصب نمائید.
  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین پس از اجرا با وارد کردن شماره اصلی خود در برنامه ثبت نام کنید.
  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین در گام بعدی کد: TALK2GUFJP را وارد نمائید.
  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین برنامه با سرعت بالا همراه با یک شماره اختصاصی با پیش شماره کشور فیلیپین برای شما فعال خواهد شد.

  تماس و پیامک رایگان: با نصب این برنامه می توانید به تماس های رایگان و ارسال اس ام اس به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. بعد از ثبت نام در این نرم افزار به 5 دقیقه تماس صوتی رایگان و 300 اس ام اس رایگان دسترسی خواهید داشت.

  اس ام اس ماهانه رایگان: توسط نرم افزار تالک تو، به صورت ماهیانه 100 اس ام اس رایگان دریافت خواهید کرد. به این ترتیب اگر در کشور فیلیپین زندگی می کنید می توانید کماکان با دوستان خود در ارتباط باشید.

  ارتباط با آشنایان بدون نیاز به وای فای: کسانی که از Talk2 استفاده می کنند و در کشور فیلیپین به سر می برند می توانند بدون نیاز به اتصال اینترنت با کسانی که میشناسند در ارتباط باشند, بر خلاف برنامه های وایبر، اسکایپ، فیس بوک مسنجر، ویچت و … که برای استفاده از آنها نیاز به اتصال اینترنت می باشد.

  امکان دریافت اس ام اس رایگان جدید: هر کاربری که در برنامه تاک تو ثبت می کند دارای یک کد اختصاصی است. هرگاه کاربری با استفاده از کد شما در این نرم افزار ثبت نام کند 50 اس ام اس رایگان جدید دریافت خواهد کرد.

  همگام سازی دفترچه تلفن مخاطب ها: این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در آن تمام مخاطبین های داخل سیم کارت در برنامه تاک تو به شما نمایش داده می شود و نیاز به ایمپورت کردن دستی آنها نیست.

  مطالب پیشنهادی:

  بخش اختصاصی ارائه شماره های مجازی آنلاین
  دانلود TextNow برنامه ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا برای اندروید
  دانلود textPlus Gold تکست پلاس – برنامه ساخت شماره مجازی کانادا و آمریکا
  دانلود ESIAtalk نرم افزار آسیاتاک – ساخت شماره مجازی اندونزی + آموزش
  دانلود SmartCall اسمارت کال دریافت رایگان شماره مجازی اندونزی + آموزش

  دانلود فایل نصب
  +4.1
  16.6 مگابایت

  دانلود Talk2 PH 3.3.5 تالک تو - ساخت شماره مجازی فیلیپین

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/talk2/

  کلمات کلیدی : ویژگی موضوع () (+) (در + , ? { } ، آسیاتاک آشنایان آمریکا آموزش آموزش آن آن­ آنلاین آنها آنی آورد آپ اتصال اتفاق اجتماعی اجتماعی, اجرا اختصاصی ارائه ارتباط ارتباطات, ارسال از اس است استفاده اسمارت اسکایپ، اشاره اصلا اصلی افتاده افزار البته ام اما امکان انجام اند اندروید اندروید یکشنبه اندونزی اپ اکانت اگر ای ایران ایمپورت این اینترنت اینکه با باشد باشد ✪ باشند شاید باشند, باشید باشید ✪ باشید، بالا بالایی باید بجز بخش بدون بر برای برایتان برایشان برترین, برقرار برنامه برند بسیار بعد بعدی به بهترین­ بوک تا تائیده تالک تاک تبلیغاتی ترتیب ترتیب، تست تلفن تلگرام تلگرام، تماس تمام تو تو تو، توان توانند توانید توجه توسط تکست ثبت جای جدید جزء جمله جهان حذف حساب حوزه خارج خاصی خصوصی خطا خلاف خواهد خواهید خوبی خود خودتان، خیلی داخل داده دارای دارد، دارند داره داشت ✪ داشته دانلود در دریافت دسترسی دستی دفترچه دقت دقیقه دهی، دوستان دی دید دیگر را راحتی راهنمای رایگان ردیابی رو زندگی ساخت ساده سازی ساکن سایت سر سراسر سرعت سرویس سرویس­ سیم شبکه شد شد ✪ شده شروع شما شماره شود صوتی صورت طراحی طریق عالی عضویت عنوان فای فایل فعال فعالسازی فعالیت فیس فیلیپین فیلیپین قابلیت لازم لایسنس لاین لاین لحاظ ما ماهانه ماهیانه مثل مجازی مخاطب مخاطبین مختلفی مذکور مربوط مستقیما مسنجر مسنجر، مشاهده مشکلات مطالب مگابایت می می­ می­کنند میشناسند نام نحوه نرم نشده نصب نصب + نصب برای نظر نظیر نمائید نمایش نگرانی نیاز نیاز) نیازمند نیز نیست نیست نیست، ها های هایی هر هرکدام هرگاه هستیم، هم همراه همچنین همگام هیچ و واتس وارد واقعاً وای وایبر وایبر، ویچت و… پس پلاس پلی پیام پیامک پیش پیشنهادی چرا کار کارآمد کاربران کاربری کارت کال کامل کاملا کانادا کد کرد کرد ✪ کردن کرده کسانی کشور کماکان کند کند برنامه کنند کنید کنید کافیست کنید کنید فروشگاه که کیفیت گام گزارش گوشی گونه گوگل یا یک …

   

  

  هواشناسی اندروید

  کاهش درد قاعدگی

  شعر نو

  دانلود کی ام پلیر

  قرص های ضد بارداری

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :