دانلود textPlus 6.3.1 برنامه تکست پلاس ساخت شماره مجازی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود textPlus 6.3.1 برنامه تکست پلاس ساخت شماره مجازی اندروید
 •  

  دانلود textPlus 6.3.1 برنامه تکست پلاس ساخت شماره مجازی اندرویدtextPlus: Free Text & Calls به فارسی تکست پلاس برنامه ای برای تماس صوتی و پیام متنی رایگان در ایالات متحده بوده که توسط textPlus برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. توسط این برنامه می توانید به تمامی شماره های ایالات متحده و کانادا به صورت رایگان تماس گرفته و یا پیام ارسال کنید. هم چنین این برنامه دارای قابلیتی بی نظیر برای تماس با تمامی شماره های موجود در دنیا با هزینه ای اندک و بین المللی می باشد که می تواند به صورت قابل توجهی در هزینه های کسانی که با دیگر نقاط دنیا در تماس هستند صرفه جویی نماید.

  دیگر نگران قیمت ارز و هزینه های مخابراتی داخل و یا خارج کشور نبوده و با خیالی راحت با دوستان خود در کشور های مختلف در تماس باشید؛ شاید یکی از قابلیت های برنامه تکست پلاس که توانسته است آن را به اپلیکیشنی معروف در بین میلیون ها کاربر تبدیل کند اختصاص دادن یک شماره موبایل اختصاصی به هر کاربر باشد که می تواند استفاده های فراوانی از آن بکند. اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید در شبکه های اجتماعی به دور از فضاهای خانوادگی و آشنایان خود باشید می توانید از شماره اختصاصی برنامه بهره برده و حساب کاربری خود را با استفاده از یک شماره موبایل مربوط به ایالات متحده و یا کانادا ایجاد کنید.

  قابلیت های نرم افزار تکست پلاس textPlus اندروید:

  • اختصاص یک شماره موبایل اختصاصی به هر کاربر (ایالات متحده و یا کانادا)
  • تماس های صوتی و پیام های متنی رایگان با شماره های ایالات متحده
  • تماس با دوستان خود در نقاط مختلف دنیا بدون هیچ گونه محدودتی
  • تماس های بین المللی و ذخیره هزینه و ارز تا 98 درصد
  • صفحه پاپ آپ اطلاعیه ها برای پاسخ سریع به پیام ها
  • ارسال پیام های چند رسانه همراه با فایل و ویدئو
  • سرعت در برقراری ارتباط , ارسال و ریافت پیام ها
  • تماس های تصویری با کیفیت بالا

    دانلود Tools for WhatsApp 1.523 نرم افزار مجموع ابزار واتس اپ اندروید

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین نسخه برنامه ساخت شماره مجازی textPlus: Free Text & Calls را به صورت رایگان از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید و برای خود اقدام به ثبت یک شماره رایگان با پیش شماره آمریکا و کانادا کنید.

  دانلود فایل نصب
  +2.2
  36.5 مگابایت

  دانلود textPlus 6.3.1 برنامه تکست پلاس ساخت شماره مجازی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/textplus/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (ایالات (در , ? { } آخرین آذر آشنایان آمریکا آن آپ ابزار اجتماعی اجتماعی, اختصاص اختصاصی ارتباط ارتباطات, ارز ارسال از است استفاده اطلاعیه افرادی افزار اقدام المللی اندروید اندروید اختصاص اندروید جمعه اندرویدو… اندک اپ اپلیکیشنی اکنون اگر ای ایالات ایجاد ایران این اینترنت, با باشد باشید باشید؛ بالا بدون برای برده برقراری برنامه به بهره بوده بکند بی بین تا تالک تبدیل تصویری تماس تمامی تو تواند توانسته توانید توجهی توسط تکست ثبت جدیدترین جزو جویی حذف حساب خارج خانوادگی خطا خواهید خود خیالی داخل دادن دارای دانلود در درصد صفحه دریافت دنیا دور دوستان دیگر ذخیره را راحت راهنمای رایگان رسانه ریافت ساخت سایت سریع سیستم شاید شبکه شده شما شماره صرفه صوتی صورت عامل فارسی فایل فراوانی فضاهای فیلیپین قابل قابلیت قابلیتی قیمت لایسنس متحده متحده تماس متنی مجازی مجموع محدودتی تماس مخابراتی مختلف مربوط معروف منتشر موبایل موجود مگابایت می میلیون نبوده نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نقاط نماید دیگر نمایید نگران نیاز) ها ها ارسال ها تماس های هر هزینه هستند هستید هم همراه هیچ و واتس وب ویدئو سرعت پاسخ پاپ پلاس پلی پیام پیش چند چنین کاربر کاربری کانادا کانادا) تماس کسانی کشور کند کنید کنید کنید قابلیت کنید کنید فروشگاه که کیفیت گرفته گزارش گونه گوگل یا یک یکی

   

  

  دانلود SHAREit

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  نرم افزار مدیریت پسورد

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  علت خشکی دهان

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :