دانلود TimeTune – Optimize Your Time 2.0.3 Pro برنامه مدیریت زمان اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود TimeTune – Optimize Your Time 2.0.3 Pro برنامه مدیریت زمان اندروید
 •  

  دانلود TimeTune - Optimize Your Time 2.0.3 Pro برنامه مدیریت زمان اندرویدTimeTune – Optimize Your Time عنوان اپلیکیشن فوق العاده و حرفه ای مدیریت کارهای روزانه و زمان برای اندروید می باشد. شاید شما هم عده ای از مردم را دیده باشید که به نظر می رسد در طول روز کارهای بیشتری را نسبت به دیگران انجام می دهند و از وقت خود بیشترین استفاده ممکن را می کنند و این بدین دلیل است که این افراد با داشتن یک برنامه ریزی مناسب از تک تک دقایق زندگی خودشان بهترین استفاده را می کنند، اما بعضی از مردم مقدار زیادی از اوقات زندگی خود را به دلیل عدم برنامه ریزی از دست می دهند و این افراد همواره به دنبال راه حلی هستند تا با زمان خود کارهای بیشتری را انجام داده و زندگی خود را بهبود بخشند.

  اگر شما هم جزء این افراد هستید استفاده از اپلیکیشن TimeTune پیشنهاد ماست. افراد منظم و با دقت با استفاده از یک برنامه ریزی مناسب می توانند در کمترین زمان ممکن تمامی کارهای خود را انجام دهند، از این رو استفاده از یک نرم افزار مناسب برای برنامه ریزی روزانه الزامیست. شما می توانید از نرم افزار TimeTune برای مدیریت کارهای روزانه، تقویم برنامه دانشجویی، برنامه ریزی روزهای هفته و یادآوری کارهای مهم استفاده نمایید. همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که شما برده زمان نیستید بلکه باید بیشترین بهره وری را از زمان داشته باشید و از تک تک لحظات زندگی خود لذت ببرید.

  ویژگی های نرم افزار TimeTune – Optimize Your Time اندروید:

  • مدیریت زمان برای انجام کارهای روتین روزانه و مناسب افراد مختلف (دانش آموزان، والدین، کارگران و….)
  • ایجاد برچسب های اختصاصی برای دسترسی هر چه سریع تر به برنامه ریزی یک زمان مشخص
  • سفارشی سازی تمام هشدار های روزانه (ویبره، صدا بیدار باش، زنگ پیام کوتاه و….)
  • یاد آوری انجام کارها و مانع شدن از انجام فعالیت های خلاف برنامه ریزی
  • قابلیت ارسال برنامه روزانه برای دیگران (دکتر شخصی، مربیان و….)
  • ارائه آمار دقیق به منظور بهبود عملکرد برنامه ریزی در روزهای آینده
  • برنامه ریزی روزانه، هفتگی و یا 15 روزه همراه با انعطاف پذیری بالا
  • بدون نیاز به ورود روزانه برای فعال سازی برنامه ریزی

    دانلود Safe Camera – Photo Encryption PRO 3.2.2 نرم افزار دوربین امن اندروید

  با برنامه TimeTune – Optimize Your Time که هم اکنون نسخه PRO آن به طور رایگان از وب سایت اندروید ایران قابل دریافت است، از وقت های زندگی خود نهایت استفاده را ببرید تا بهره وری شما افزایش یافته و زندگی بهتری را تجربه کنید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0.3
  4.6 مگابایت

  دانلود TimeTune - Optimize Your Time 2.0.3 Pro برنامه مدیریت زمان اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/timetune/

  کلمات کلیدی : موضوع () (دانش (در (دکتر (ویبره، , ? { } آمار آموزان، آن آوری آینده برنامه اختصاصی ارسال از است است، استفاده افراد افزار افزایش الزامیست العاده اما امن انجام اندروید اندروید مدیریت اندروید جمعه اندرویدبا انعطاف اوقات اپلیکیشن اکنون ای ایران این با باش، باشد باشید بالا بدون باید ببرید ببرید ویژگی بخشند اگر بدین برای برده برنامه برچسب بعضی بلکه به بهبود بهتری بهترین بهره بیدار بیشتری بیشترین تا تجربه تر تقویم تمام تمامی توانند توانید تک جزء حذف حرفه حلی خاطر خطا خلاف خود خودشان داده داشتن داشته دانشجویی، دانلود در دریافت دست دسترسی دقایق دقت دقیق دلیل دنبال دهند دهند، دوربین دی دیده دیگران را راه راهنمای رایگان رسد رو روتین روز روزانه روزانه، روزه روزهای ریزی ریزی ریزی قابلیت زمان زندگی زنگ زنگدار زیادی سازی ساعت سایت سریع شاید شخصی، شدن شما صدا صورت طور طول عدم عده عملکرد عنوان فایل فعال فعالیت فوق قابل لایسنس لحظات لذت ماست مانع متفاوت مختلف مدیریت مدیریتی, مربیان مردم مشخص سفارشی مقدار ممکن مناسب منظم منظور مهم مگابایت می نرم نسبت نسخه نصب + نصب برای نظر نظر نمایید نهایت نکته نیاز نیاز) نیستید ها های هر هستند هستید هشدار هفته هفتگی هم همراه همواره همیشه و والدین، وب ورود وری وقت و…) ارائه و…) ایجاد و…) یاد پذیری پلی پیام پیشنهاد چه کاربردی, کارها کارهای کارگران کمترین کنند کنند، کنید کنید کنید فروشگاه که کوتاه گزارش گوگل یا یادآوری یافته یک ’

   

  

  نرم افزار ویرایش تصویر

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  ستاره های هالیوود

  نرم افزار مدیریت پسورد

  طرز تهیه چیپس خانگی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :