دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید
 •  

  دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندرویدTK Music Tag Editor -Complete نرم افزاری برای ویرایش تگ آهنگ ها و اطلاعات متا فایل های صوتی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. ممکن است کالکشن‌ ها و آلبوم‌ های فراوانی در کامپیوتر خود داشته باشید و بخواهید آن‌ ها را در دیوایس اندرویدی خود گوش دهید، اما برخی از این آهنگ‌ ها و آلبوم‌ ها به دلیل نداشتن تگ‌ های درست (نام خواننده، نام آهنگ، نام آلبوم و…) در موزیک پلیر اندروید شما به خوبی دسته بندی نشوند. حتی ممکن است تبلیغی از یک سایت دانلود موزیک یا تصویر موزیک‌ ها غیر مرتبط با آن‌ ها باشد. بسیاری از کسانی که به زیبایی محیط کاربری موزیک پلیر اهمیت می‌ دهند و از طرفی از این برنامه استفاده زیادی می‌کنند با این مشکل روبرو هستند.

  با استفاده از برنامه TK Music Tag Editor به راحتی اطلاعات متا (هنرمند، آلبوم، آثار هنری، شعر و….) هر فایل صوتی را ویرایش کرده و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در بسیاری از برنامه های ویرایش اطلاعات متا پس از ویرایش اطلاعات فایل صوتی برای دستگاه های دیگر، اطلاعات ویرایش شده توسط شما به اطلاعات پیش فرض تغییر می کند، اما این اپلیکیشن این مشکل را بر طرف کرده و به صورتی کاملا حرفه ای اطلاعات را تغییر می دهد. همچنین می توانید لیست فایل های موسیقی خود را انتخاب کرده و آن ها را به صورت گروهی ویرایش نمایید. از دیگر ویژگی های برنامه پخش فایل های صوتی با فرمت mp3 می باشد که می توانید به صورت گروهی فایل های صوتی را اجرا کرده و در دسته هایی منظم پخش نمایید، این اپلیکیشن فایل های mp3 را از M4A را تشخیص داده و با قابلیت های ویژه ای نیز این فرمت را پشتیبانی می کند.

    دانلود Jongla Messenger 2.9.4 مسنجر رایگان و امن جونگلا برای اندروید

  ویژگی های برنامه TK Music Tag Editor اندروید:

  • ارسال فایل های ویرایش شده بدون هیچگونه تغییری برای دیگر دستگاه ها
  • ویرایش اطلاعات متا فایل های mp3 و m4a
  • پشتیبانی از ویرایش دسته ای فایل ها
  • دسته بندی فایل های صوتی
  • پلیر قدرتمند فایل های صوتی

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم اپلیکیشن TK Music Tag Editor را از اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید
  دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید
  دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید


  دانلود فایل نصب
  +2.3.3
  3.3 مگابایت

  دانلود TK Music Tag Editor 7.3.2 برنامه ویرایش تگ آهنگ ها در اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/tk-music-tag-editor/

  کلمات کلیدی : } هم پشتیبانی موضوع '' '' () (در (نام (هنرمند، , ? { { } آثار آلبوم آلبوم، آلبوم‌ آن آن‌ آهنگ آهنگ، آهنگ‌ اجرا از است استفاده اشتراک اطلاعات افزار افزاری اما امن انتخاب اندروید اندروید ارسال اندروید پنج اندرویدویژگی اندرویدی اهمیت اپلیکیشن اکنون ای ایران این با باشد باشید بخواهید بدون بر برای برخی برش برنامه بسیاری بندی به بگذارید تبلیغی تشخیص تصویر تغییر تغییری توانید توسط تگ تگ‌ جدیدترین جوان جونگلا حتی حذف حرفه خطا خواننده، خوبی خود داده داشته دانلود در درست دریافت دسته دستگاه دلیل دهد دهند دهید، دوستان دی دیوایس دیگر دیگر، را راحتی رادیو راهنمای رایگان روبرو زیادی زیبایی سایت سیستم شده شعر شما شنبه صوت, صوتی صوتی و… صوتی پلیر صورت صورتی طرف طرفی عامل غیر فایل فراوانی فرض فرمت قابلیت قدرتمند لایسنس لیست متا محیط مرتبط مسنجر مشکل ممکن منتشر منظم موزیک موزیک‌ موسیقی مگابایت می می‌ می‌کنند نام نداشتن نرم نسخه نشوند نصب + نصب برای نظر نمائید نمایید نمایید، نیاز) نیز ها ها دسته ها ویرایش های هایی هر هستند با همچنین هنری، هیچگونه و ویرایش ویژه ویژگی و…) پخش پریمیوم پس پشتیبانی پلی پلیر پیش کاربری کالکشن‌ کاملا کامپیوتر کرده کسانی کند کند، کنید کنید فروشگاه که گروهی گزارش گوش گوگل یا یک

   

  

  اس ام اس عاشقانه

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  هیپنوتیزم چیست

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :