دانلود Track Followers – Instagram 1.0.0 مدیریت فالوور اینستاگرام اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Track Followers – Instagram 1.0.0 مدیریت فالوور اینستاگرام اندروید
 •  

  دانلود Track Followers - Instagram 1.0.0 مدیریت فالوور اینستاگرام اندرویدTrack Followers – Instagram اپلیکیشینی حرفه ای برای مدیریت فالوور اینستاگرام می باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است تا شما از وضعیت افراد دنبال کننده خود آگاه شوید. اینستاگرام شبکه به اشتراک گذاری عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می دهد تا عکس ها و ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، این شبکه اجتماعی جزء محبوب ترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود به طوری که افراد مشهور نظیر بازیگران ایرانی و خارجی در آن فعالیت دارند و عکس های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، اما قابلیت جالب اینستاگرام قابلیت فالو یا دنبال کردن است به طوری که پس از این کار عکس ها و ویدئوهای منتشر شده توسط آن فرد برای شما ارسال می شود و شما پس از هر بار ورود به برنامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

  مدیریت فالوور اینستاگرام با Track Followers

  در اپلیکیشن مدیریت فالوور Track Followers می توانید لیست افراد جدیدی که شما را دنبال می کنند مشاهده کنید یا اینکه از لیست افرادی که شما را دیگر دنبال نمی کنند مطلع شوید. علاوه بر این موضوع می توانید مطالبی که بیشترین کامنت را دریافت کرده اند نیز مشاهده نمایید. در واقع این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا اکانت اینستاگرام خود را به طرز بهتری مدیریت کنید و افراد دنبال کننده خود را تشخیص دهید و با سلایق آن ها آشنا شوید تا بدین ترتیب عکس هایی را به اشتراک بگذارید که محبوبیت بیشتری را برای شما جذب می کنند و باعث می شود تعداد دنبال کننده های شما افزایش یابد. به کمک برنامه Track Followers مدیریت کاملی بر مطالب و مخاطبین خود خواهید داشت و می توانید با شناسایی آن ها مطالبی باب میل مخاطبان خود منتشر کنید و محبوبیت خود را افزایش دهید.

    دانلود Apps2SD PRO 11 نرم افزار انتقال برنامه و بازی به کارت حافظه اندروید

  ویژگی های نرم افزار Track Followers – Instagram اندروید:

  • شناسایی افرادی که بیشترین تماشا و لایک را از عکس های شما داشتند
  • شناسایی عکس هایی که بیشترین کامنت را دریافت کرده اند
  • امکان شناسایی افرادی که به تازگی شما را دنبال می کنند
  • امکان شناسایی افرادی که دیگر شما را دنبال نمی کنند
  • امکان دنبال کردن کاربران مختلف
  • شناسایی دوستان قدیمی شما

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم برنامه مدیریت فالوور اینستاگرام Track Followers را از وب سایت خودتان اندروید ایران دریافت کرده و مدیریت کاملی بر دنبال کننده های Instagram خود داشته باشید.

  دانلود فایل نصب
  +4.1
  6.5 مگابایت

  دانلود Track Followers - Instagram 1.0.0 مدیریت فالوور اینستاگرام اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/track-followers-instagram/

  کلمات کلیدی : در هم موضوع () (در , ? { } آشنا آن آگاه اجتماعی اجتماعی, ارسال از است استفاده اشتراک افراد افرادی افزار افزایش اما امکان انتقال اند اند امکان اندروید اندروید شناسایی اندروید دوشنبه اندرویدویژگی اپلیکیشن اپلیکیشینی اکانت اکنون ای ایران ایرانی این اینترنت, اینستاگرام اینکه با باب بار بازی بازیگران باشد باشید باعث بدین بر برای برنامه به بهتری بگذارند، بگذارید بیشتری بیشترین تا تازگی ترتیب ترین تشخیص تعداد تماشا توانید توسط جالب جدید جدیدترین جدیدی جذب جزء حافظه حذف حرفه خارجی خطا خواهد خواهید خود خودتان دارند داشت داشتند شناسایی داشته دانلود در دریافت دنبال دهد دهید دهید دوستان دی دیگر دیگران را راهنمای سایت سلایق سیستم شبکه شده شما شما و… شناسایی شود شوید صورت طرز طوری عامل عرضه علاوه عکس فالو فالوور فایل فرد فعالیت قابلیت قدیمی لایسنس لایک لیست محبوب محبوبیت محسوب مخاطبان مخاطبین مختلف شناسایی مدیریت مشاهده مشهور مطالب مطالبی مطلع منتشر موضوع مگابایت می میل نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نمایید نمی نیاز) نیز ها های هایی هر و واقع وب ورود وضعیت ویدئو ویدئوهای پریمیوم پس پلی کار کاربران کارت کاملی کامنت کرد کردن کرده کلاینت کمک کنند کنند امکان کننده کنید کنید مدیریت کنید کنید فروشگاه که گذارند، گذاری گزارش گوگل یا یابد –

   

  

  آموزس سس سالسا

  قرص ضد استرس

  لازانیا بدون فر

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  آگهی های استخدامی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :