دانلود Weather & Radar – Morecast 3.4.0 متفاوت ترین برنامه هواشناسی اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Weather & Radar – Morecast 3.4.0 متفاوت ترین برنامه هواشناسی اندروید
 •  

  دانلود Weather & Radar - Morecast 3.4.0 متفاوت ترین برنامه هواشناسی اندرویدWeather & Radar – Morecast App نرم افزاری حرفه ای و بی نظیر برای پیش بینی وضع آب و هوایی می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید علاوه بر دسترسی به رادار داپلر، کوچکترین جزئیات تغییر آب و هوایی را مشاهده کرده و از اوضاع آب و هوایی هر منطقه با وبکم و به صورت زنده با خبر شوید. این برنامه در بین کاربران به صورت تعاملی بوده و به وسیله میلیون ها کاربر مدیریت می شود می توانید به دوربین های کاربران متصل شده اوضاع آب و هوایی منطقه آن ها را مشاهده کنید.

  آگاهی از وضعیت آب و هوای روزهای آینده، جزء ضروریات برخی مشاغل محسوب شده و بدون آن انجام برخی کارها غیر ممکن است. کشاورزان و گلخانه داران و… همگی به یک رسانه مطمئن برای پیش بینی وضعیت هوا نیازمندند. اینجاست که دوباره تکنولوژی و اپلیکیشن ها به کمک ما آمده و وضعیت هوا را به طور لحظه به لحظه برایمان پیش بینی خواهند کرد. در اپلیکیشن Weather & Radar – Morecast وضع آب و هوا را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و آن ها را از وقایع و بلایای طبیعی مطلع کنید، به جزییات فراوانی همانند دمای هوا، جهت و سرعت وزش باد، میزان رطوبت و… دسترسی داشته و آن ها را در نمودار های بسیار گرافیکی مشاهده کنید. برنامه Morecast دارای ویجت های گوناگونی می باشد که با استفاده از آن می توانید بدون ورود به برنامه از تمامی شرایط جوی مطلع شوید.

    دانلود Video Locker Pro 1.2.1 برنامه قفل و مخفی سازی فیلم اندروید

  ویژگی های نرم افزار MORECAST اندروید:

  • مشاهده زنده آب و هوای مناطق مختلف با وبکم کاربران
  • مقایسه وضعیت آب و هوایی مناطق مختلف
  • دارای ابزارک های گوناگون و متنوع
  • نقشه و نمودار های آب و هوایی
  • به اشتراک گذاری وضع آب و هوا
  • پیش بینی دقیق وضع آب و هوا
  • پشتیبانی از رادار تعاملی داپلر

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن پیش بینی وضع آب و هوای Morecast را از اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  38.1 مگابایت

  دانلود Weather & Radar - Morecast 3.4.0 متفاوت ترین برنامه هواشناسی اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/weather-radar-morecast/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آب آمده آن آینده، ابزارک از است استفاده اشتراک افزار افزاری انجام اندازه اندروید اندروید مشاهده اندروید چهارشنبه اندرویدویژگی اوضاع اپلیکیشن اکنون ای ایران این اینترنت, اینجاست با باد، باشد بدون بر برای برایمان برخی برنامه بسیار بلایای به بوده بی بین بینی تعاملی تغییر تمامی توانید تکنولوژی جدیدترین جزء جزئیات جزییات جهت جوی حذف حرفه خبر خطا خواهند خود داران دارای داشته دانلود داپلر و… داپلر، در دریافت دسترسی دقیق دمای دوباره دوربین دوستان دی را رادار راهنمای رسانه رطوبت روزهای زمین زنده سازی سرعت سیستم شده شرایط شود شوید شوید صورت ضروریات طبیعی طور عامل علاوه غیر فایل فراوانی فیلم قفل لایسنس لحظه ما متصل متنوع نقشه محاسبه محسوب مختلف مختلف دارای مخفی مدیریت مشاغل مشاهده مطلع مطمئن ممکن مناطق منتشر منطقه مگابایت می میزان میلیون نرم نسخه نصب + نصب برای نظر نظیر نمائید نمودار نیاز) نیازمندند ها های هر همانند همگی هوا هوا پشتیبانی هوا پیش هوا, هوا، هوای هوایی هوایی به و وبکم ورود وزش وسیله وضع وضعیت وقایع ویجت و… پلی پیش کاربر کاربران کاربران مقایسه کارها کرد کرده کشاورزان کمک کنید کنید آگاهی کنید کنید فروشگاه کنید، که کوچکترین گذاری گذاشته گرافیکی گزارش گلخانه گوناگون گوناگونی گوگل یک

   

  

  پورتال تحليلی خبری

  دنیای فناوری

  بازار خودرو

  متن دعای فرج با معنی

  کافئین در قهوه

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :