دانلود Wifi Inspector Pro 2.3 برنامه نمایش افراد متصل به وای فای اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Wifi Inspector Pro 2.3 برنامه نمایش افراد متصل به وای فای اندروید
 •  

  دانلود Wifi Inspector Pro 2.3 برنامه نمایش افراد متصل به وای فای اندرویدWifi Inspector Pro برنامه ای برای سیستم عامل اندروید در چندین زبان مختلف عرضه شده است که می تواند به سادگی تمام دستگاه های متصل به Wi-Fi شما اعم از گوشی، تلویزیون، کامپیوترهای شخصی و… را همراه با اطلاعاتی مانند IP آدرس، نوع سیستم عامل و… را به شما نشان دهد و کلیه دستگاه های متصل به مودم وای فای شما را اسکن کرده و تشخیص می دهد تا اگر مورد مزاحمی دیدید، به راحتی دسترسی اش به مودم خود را قطع کنید. از امکانات جالب این برنامه این است که می توانید لیستی از دستگاه های مورد اعتماد را به برنامه معرفی کنید، تا در صورت اتصال یک دستگاه ناشناس به وای فای در عرض کمتر از 30 ثانیه به شما اخطار بدهد.

  مشاهده دستگاه های متصل به وای فای اندروید با Wifi Inspector

  استفاده از برنامه Wifi Inspector به این صورت است که بعد از ورود به اپلیکیشن، از طریق کانکشن اینترنتی شما به مودم متصل می‌شود و لیستی از تمام دستگاه‌هایی که در حال حاضر در حال استفاده از آن هستند را نمایش می‌دهد. مورد مثبتی که در این میان وجود دارد نیز نمایش IP مربوط به هر دستگاه است که می‌تواند شما را در تشخیص موارد اضافه با اعضای خانواده یاری کند. حال کافیست تا با لمس هر ارتباط غریبه ای که در این لیست مشاهده می‌کنید، ارتباط وی را با مودم خود قطع کنید و با تغییر رمز عبور، از اتصال مجدد آن‌ ها جلوگیری کنید.

  قابلیت های برنامه Wifi Inspector Pro اندروید:

  • اطلاع دادن به شما به محض کانکت شدن شخصی به مودم
  • عرضه شده در زبان های انگلیسی، اسپانیایی، روسی و….
  • شناسایی تمام دستگاه های متصل به وای فای شما
  • نمایش نام، نمایش IP address, MAC address و….
  • نمایش تمام دستگاه های وای فای اطراف شما
  • امکان تهیه لیست دستگاه های مورد اطمینان

    دانلود Call Recorder – ACR Pro 20.0 ضبط تماس های تلفنی اندروید

  و….

  اگر احساس می کنید که همسایه شما بدون اجازه از وای فای خانه تان استفاده می کند، یا اینکه می خواهید بدون ایجاد کدورت، مانع اتمام حجم اینترنت توسط مهمان بی ملاحظه تان شوید، اپ Wifi Inspector ابزاری فوق العاده برای شماست.

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پریمیوم و PRO اپلیکیشن کاربردی Wifi Inspector Pro را از اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +2.3
  1.4 مگابایت

  دانلود Wifi Inspector Pro 2.3 برنامه نمایش افراد متصل به وای فای اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/wifi-inspector-pro/

  کلمات کلیدی : استفاده اگر موضوع () (در , ? { } آدرس، آن آن‌ ابزار, ابزاری اتصال اتمام اجازه احساس اخطار ارتباط ارتباطات, از است استفاده اسپانیایی، اسکن اش اضافه اطراف اطلاعاتی اطمینان اعتماد اعضای اعم افراد افزار العاده امکانات اندروید اندروید اطلاع اندروید یکشنبه اندرویدو… انگلیسی، اپ اپلیکیشن اپلیکیشن، اکنون اگر ای ایجاد ایران این اینترنت اینترنتی اینکه با بدهد مشاهده بدون برای برنامه بعد به بی تا تان تشخیص تغییر تلفنی تلویزیون، تماس تمام تهیه تواند توانید توسط ثانیه جالب جدیدترین جلوگیری حاضر حال حجم حذف خانه خانواده خطا خواهید خود دادن دارد دانلود در دریافت دسترسی دستگاه دستگاه‌هایی دهد دی دیدید، را راحتی راهنمای رمز روسی زبان سادگی سیستم سیگنال شخصی شدن شده شما شما امکان شما نمایش شماست هم شوید، صورت ضبط طریق عامل عبور، عرض عرضه غریبه فای فایل فوق قطع لایسنس لمس لیست لیستی مانع مانند متصل مثبتی مجدد محض مختلف مدیریت مربوط مزاحمی مشاهده معرفی ملاحظه مهمان موارد مودم مودم عرضه مورد مگابایت می میان می‌تواند می‌دهد می‌شود می‌کنید، ناشناس نام، نرم نسخه نشان نصب + نصب برای نظر نمائید نمایش نوع نیاز) نیز ها های هر هستند همراه همسایه و وای وجود ورود وی و… و… شناسایی و… نمایش پریمیوم پلی چندین کاربردی کاربردی, کافیست کامپیوترهای کانکت کانکشن کدورت، کرده کلیه کمتر کند کند، کنید کنید قابلیت کنید کنید فروشگاه کنید، که گزارش گوشی، گوگل یا یاری یک

   

  

  دانلود فیلم Tower 2016

  پورتال تحليلی خبری

  دانلود برنامه داب اسمش

  پورتال خبری

  اشعار تصویری

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :