دانلود WiFi Tether Router 6.1.8 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود WiFi Tether Router 6.1.8 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای
 •  

  دانلود WiFi Tether Router 6.1.8 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فایWiFi Tether Router یک برنامه منحصر به فرد برای تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای می باشد، که توسط Fabio Grasso برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید دستگاه هوشمند خود را به یک نقطه دسترسی (Hotspot) وای فای بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی تبدیل کرده و اینترنت دستگاه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

  گاهی اوقات به دلایل مشکلاتی شما به اینترنت وای فای دسترسی نداشته و یا اینکه دوستان شما نیازمند اینترنت بوده اما هیچ کدام بسته اینترنتی ندارند، در این گونه مواقع می توانید گوشی و یا تبلت هوشمند اندرویدی خود را به یک نقطه اتصال تبدیل کرده و اینترنت خود را با لپ تاپ و یا موبایل دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای نقطه اتصالی که ساخته اید پسورد قرار داده و نگذارید کسی به غیر از دوستانتان به آن دسترسی داشته باشد، علاوه بر این اپلیکیشن WiFi Tether Router با اکثر دیوایس های اندرویدی سازگار بوده و از زبان های ایتالیایی، انگلیسی و فرانسه پشتیبانی می کند.

  ویژگی های برنامه WiFi Tether Router اندروید:

  ◉ دسترسی به تمامی گزینه های امنیتی برای افزایش امنیت نقطه اتصال
  ◉ قرار دادن پسورد برروی نقطه دستیابی ایجاد شده
  ◉ پشتیبانی از ست کردن dns برای آیپی ها
  ◉ کاهش مصرف باتری در حالت هات اسپات
  ◉ تبدیل دستگاه اندروید به یک مودم همراه
  و….
  توجه داشته باشید: این برنامه فقط بر روی دستگاه های روت شده کار می کند.

  WiFi Tether Router توانسته است با قیمت 2.80 دلار امتیاز 4.3 را از گوگل پلی دریافت نماید، که هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه پچ شده این برنامه را به صورت رایگان از وب سایت “اندروید ایران” دریافت نمایید و با نصب برنامه برروی موبایل اندرویدی خود می توانید دستگاهتان را به یک منبع اینترنت عالی برای دیگر دوستانتان تبدیل کنید.

    دانلود FingerSecurity Premium 3.9.5 برنامه قفل صفحه با اثر انگشت اندروید

  دانلود فایل نصب
  +1.6
  1.2 مگابایت

  دانلود WiFi Tether Router 6.1.8 برنامه تبدیل گوشی اندروید به روتر وای فای

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/wifi-tether-router/

  کلمات کلیدی : و… ◉ موضوع () (در , ? [] { } آذر آن آیپی ابزار, اتصال اتصالی اثر ارتباطات, از است استفاده اسپات اشتراک اضافی افزار افزایش اما امتیاز امنیت امنیتی اندروید اندروید دوشنبه اندروید ◉ اندرویدی انگشت انگلیسی اوقات اپلیکیشن  اکثر اکنون ایتالیایی، ایجاد اید ایران این اینترنت اینترنتی اینکه با باتری باشد، باشید بدون بر برای برروی برنامه بسته به بوده بگذارید بگذارید گاهی تاپ تبدیل تبلت تمامی توانسته توانید توجه توسط جدیدترین حالت حذف خطا خود دادن داده داشته دانلود در دریافت دسترسی دستگاه دستگاهتان دستیابی دلار دلایل دوستان دوستانتان دیوایس دیگر را راهنمای رایگان روت روتر روی زبان ساخته سازگار سایت ست سیستم شده شما صفحه صورت عالی عامل علاوه غیر فای فایل فرانسه فرد فقط قرار قفل قیمت لایسنس لپ مشکلاتی مصرف منبع منتشر منحصر مواقع موبایل مودم مگابایت می ندارند، نداشته نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نقطه نماید، نمایید نگذارید نیاز) نیازمند ها هات های هزینه هم همراه هوشمند هیچ و وای وب پسورد پشتیبانی پلی پچ کار کاهش کدام کردن کرده کسی کند کند ویژگی کنید کنید کنید فروشگاه که گزارش گزینه گوشی گونه گوگل ی یا یک

   

  

  خوشتیپ ترین مرد

  دانلود برنامه Telegram

  نرم افزار ویرایش تصویر

  مدل های آرایش ابرو

  ژورنال لباس مجلسی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :