دانلود YouCam Makeup 5.15.2 برنامه میکاپ و آرایش صورت اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود YouCam Makeup 5.15.2 برنامه میکاپ و آرایش صورت اندروید
 •  

  دانلود YouCam Makeup 5.15.2 برنامه میکاپ و آرایش صورت اندرویدYouCam Makeup: Selfie Makeover به فارسی یوکم میکاپ برنامه ای حرفه ای برای آرایش صورت و تست مدهای جدید بر روی چهره می باشد که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. به بهترین مدل موها، رژها، آرایش چشم ها و… به صورت دیجیتال دسترسی داشته و قبل از استفاده از آن ها به صورت طبیعی آن ها را به صورت دیجیتال بر روی چهره خود امتحان کنید. می توانید به صورت حرفه ای چهره خود را آرایش کرده و رنگ موهای خود را تنها در یک ثانیه تغییر دهید، بعد از آرایش و میکاپ خود تصاویر قبل و بعد از آرایش را مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید. در این برنامه شما به صدها وسیله آرایشی دسترسی دارید که شاید در واقعیت نتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید و یا اینکه بخواهید یک مدل مو و یا رنگ را بر روی چهره خود امتحان کنید که در این زمینه YouCam Makeup بهترین گزینه می باشد.

  با نصب برنامه شما به صورت خودکار به بخش آموزشی آن انتقال داده می شوید و می توانید روش دسترسی به انواع لوازم را یاد بگیرید، تمامی وسایل آرایشی موجود در برنامه YouCam Makeup از مارک های معتبر بوده و به بهترین شکل ممکن اثرات آن ها بر روی صورتتان شبیه سازی شده است. با استفاده از ویرایشگر تصویری می توانید تمامی عیب و نقص ها و جوش های پوستتان را از بین برده و یا اینکه رنگ پوستتان را با وسیله آموزشی مورد نظرتان هماهنگ کنید، بر روی چشمان لنز قرار داده و چهره خود را با استفاده از لنز های مختلف در رنگ های گوناگون مشاهده کنید.

    دانلود Math Tricks 2.10 برنامه ترفند های ریاضی برای اندروید

  ویژگی های YouCam Makeup اندروید:

  • دسترسی به لنزهای مختلف و گوناگون برای قرار دادن بر روی چشم
  • وارد کردن تصاویر از گالری و یا عکس گرفتن با کمک خود برنامه
  • ویرایشگر قدرتمند برای بر طرف کردن عیوب پوست صورت
  • دارای بخش آموزشی خودکار برای استفاده از برنامه
  • وجود چندین مدل مو برای استفاده به صورت مجازی
  • دسترسی به 100 ها وسیله آرایش منحصر به فرد
  • برطرف کردن قرمزی چشم هنگام عکس برداری
  • ذخیره و به اشتراک گذاری تصاویر با دوستانتان
  • تغییر رنگ موهای شما تنها در یک ثانیه

  و….
  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن YouCam Makeup: Selfie Makeover را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمایید.

  دانلود فایل نصب
  +4.0
  43.8 مگابایت

  دانلود YouCam Makeup 5.15.2 برنامه میکاپ و آرایش صورت اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/youcam-makeup/

  کلمات کلیدی : هم موضوع () (در , ? { } آرایش آرایشی آموزشی آن اثرات از است استفاده اشتراک افزار امتحان انتقال اندروید اندروید دسترسی اندروید دوشنبه اندرویدویژگی انواع اپلیکیشن اکنون ای ایران این اینکه با باشد باشد با بخش بخواهید بر برای برترین, برداری ذخیره برده برنامه برنامه وجود برنامه ویرایشگر بعد به بهترین بوده بگیرید، بین ترفند تست تصاویر تصویری تعویض تغییر تمامی تنها توانید ثانیه ثانیه و… جدید جدیدترین جوش حذف حرفه خطا خود خودکار دادن داده دارید داشته دانلود در دریافت دسترسی دهید، دوستانتان تغییر دی دیجیتال را راهنمای رنگ روش روی رژها، ریاضی زمینه سازی سایت سلفی سواپ سیستم شاید شبیه شده شما شوید شکل صدها صورت صورت دارای صورتتان طبیعی طرف عامل عکاسی, عکس عیب عیوب فارسی فایل فرد برطرف فیس فیلم, قبل قدرتمند قرار قرمزی لایسنس لایو لنز لنزهای لوازم مارک مجازی دسترسی مختلف مدل مدهای مشاهده معتبر مقایسه ممکن منتشر منحصر مو موجود مورد موها، موهای مگابایت می میکاپ نتوانید نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نظرتان نقص نمایید نیاز) ها های هماهنگ هنگام و واقعیت وب وسایل وسیله ویرایشگر و… پلی پوست پوستتان پیدا چشم چشم وارد چشمان چندین چهره کردن کرده کمک کنید کنید کنید کنید فروشگاه کنید، که گالری گذاری گرفتن گزارش گزینه گوناگون گوگل یا یاد یوکم یک یکدیگر

   

  

  مرورگر گوگل کروم

  استخدام

  تبیان

  قرص های ضد بارداری

  عکس های دیدنی

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :