دانلود Zello PTT Walkie Talkie 3.48 تبدیل گوشی به بیسیم اندروید

مجموعه: دانلود اندروید
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود Zello PTT Walkie Talkie 3.48 تبدیل گوشی به بیسیم اندروید
 •  

  دانلود Zello PTT Walkie Talkie 3.48 تبدیل گوشی به بیسیم اندرویدZello PTT Walkie Talkie برنامه ای بی نظیر برای برقراری تماس صوتی در دیوایس های اندرویدی می باشد. این اپلیکیشن را نصب کرده و با بهترین کیفیت ممکن با دوستان خود در تماس باشید، این برنامه می تواند با نهایت کیفیت و با استفاده از تکنولوژی PTT با دوستان شما تماس بر قرار کند. در مناظره و بحث های داغ به صورت گروهی شرکت کرده و به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازید. اگر دوستان شما در حالت آفلاین با شما تماس بگیرند پس از آنلاین شدن هشدار آن برای شما ارسال شده و شما را از تماس بی پاسخ مطلع می کند.

  این اپلیکیشن از پروتکل های بی نظیر و بسیار امنی استفاده کرده که تنظیم کننده حریم شخصی شما در تماس هایتان می باشد، همچنین می توانید کانال های خبری و یا دوستانه خود را تا ظرفیت 1000 نفر ایجاد کرده و از دوستان خود برای حضور در این کانال ها دعوت به عمل آورید.

  ویژگی های برنامه Zello PTT Walkie Talkie اندروید:

  • توانایی ایجاد کانال های عمومی و خصوصی تا 1000 کاربر
  • استفاده از انواع ارتباط های اینترنتی برای برقراری تماس
  • گزینه ای برای نقشه های سخت افزاری PTT
  • دریافت اطلاعیه تماس های از دست رفته
  • استریم زنده و کیفیت بالا در تماس ها
  • قابلیت ارسال تصاویر برای دوستانتان
  • ایجاد تماس رایگان با کاربران آنلاین
  • دارای تاریخچه تماس های صوتی
  • پشتیبانی از هدست بلوتوث

  و….
  پیغام های ارسالی دوستان شما در حالت Busy به صورت پس زمینه برای شما ارسال می شود، در صورتی که می خواهید با ارسال پیغام صوتی به صورت خودکار این پیغام برایتان پخش شود استاتوس خود را به حالت Available تغییر دهید.

    دانلود Signal Private Messenger 3.25.0 مسنجر امن سیگنال اندروید + ویندوز

  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن بی سیم Zello PTT Walkie Talkie را از وب سایت اندروید ایران دریافت نمائید.

  دانلود فایل نصب
  +1.5
  10.8 مگابایت

  دانلود Zello PTT Walkie Talkie 3.48 تبدیل گوشی به بیسیم اندروید

  گزارش خطا

  راهنمای نصب:

  برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

  فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

  http://androidiran.com/zello-ptt-walkie-talkie/

  کلمات کلیدی : دریافت پیغام موضوع () (در + , ? { } آفلاین آن آنلاین آنلاین دارای آورید ویژگی اجتماعی, ارتباط ارتباطات, ارسال ارسالی از استاتوس استفاده اطلاعات اطلاعیه افزار افزاری امن امنی اندروید اندروید توانایی اندروید جمعه اندرویدی انواع اپلیکیشن اکنون اگر ای ایجاد ایران این اینترنت, اینترنتی با باشد باشد، باشید، بالا بحث بر برای برایتان برقراری برنامه بسیار بلوتوث و… به بهترین بپردازید بگیرند بی تا تاریخچه تبادل تصاویر تغییر تماس تماس گزینه تنظیم تواند توانید تکنولوژی جدیدترین حالت حذف حریم حضور خبری خصوصی خطا خواهید خود خودکار داغ دانلود در دریافت دست دعوت دهید دوستان دوستانتان ایجاد دوستانه دی دیوایس را راهنمای رایگان رفته استریم زمانبندی زمینه زنده سایت سخت سیم سیگنال شخصی شدن شده شرکت شما شود شود، صوتی صوتی پشتیبانی صورت صورتی ظرفیت عمل عمومی فایل قرار لایسنس مسنجر مطلع ممکن مناظره مگابایت می نرم نسخه نصب نصب + نصب برای نظر نظیر نفر نقشه نمائید نهایت نیاز) ها ها قابلیت های هایتان هدست هشدار همچنین و وب ویندوزهم پاسخ پخش پروتکل پس پلی پیامک پیغام کاربر استفاده کاربران کانال کرده کند کند این کننده کنید کنید فروشگاه که کیفیت گروهی گزارش گوگل یا یکدیگر

   

  

  فال عطسه

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  قارچ خور اندروید

  ژورنال لباس مجلسی

  پورتال تحليلی خبری

 • دانلود اندروید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :